آیفون 7 پلاس و رنگ جت بلک آیفون 7 یک روز قبل از عرضه تمام شدند

آیفون 7 پلاس و رنگ جت بلک آیفون 7 یک روز قبل از عرضه تمام شدند

همانطور که در خبرهای خوانده اید هفته گذشته اپل آیفون ۷ و مدل پلاس آن را رونمایی کرد. این دو دستگاه دوربین های تازه ای را در بدنه خود جای داده اند و با بهره گیری از استاندارد IP67 در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاومند.

جمعه گذشته بود که کمپانی ساکن کوپرتینو امکان پیش سفارش آیفون های جدید در بازارهای مختلف را فراهم کرد و قیمت مدل پایه آیفون جدید برابر با ۶۴۹ دلار و مدل پلاس آن ۷۶۹دلار در بازار آمریکا اعلام شد.

جالب است بدانید بسیاری بعد از برگزاری کنفرانس اپل اظهار داشتند که آیفون های جدید نسبت به مدل های سال قبل بهبود قابل توجهی را تجربه نکرده اند و حذف جک هدفون از روی بدنه مدل های جدید نیز قطعا بسیاری از کاربران را از خرید آنها منصرف میکند.

حالا اما خبر رسیده که نه بهبودهای اندک این دو اسمارت فون و نه حذف جک هدفون از روی بدنه آنها فروش شان را کم نکرده و بسیاری برای سفارش آنها اقدام کرده اند.

قرار است که آیفون های جدید از فردا به بازار عرضه شوند، اما امروز اپل فاش ساخت که کل اندوخته آیفون ۷ پلاس به فروش رفته و تمام شده.

نکته جالب دیگر اینکه علیرغم هشدار این شرکت مبنی براینکه بدنه آیفون ۷ جت بلک یا مشکی براق به راحتی خراش بر می دارد، این محصول هم تمام شده و به کلی فروش رفته است.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato