قابلیت ورود به حساب کاربری گوگل به نسخه بتا از اپلیکیشن Android Wear افزوده شد

قابلیت ورود به حساب کاربری گوگل به نسخه بتا از اپلیکیشن Android Wear افزوده شد

قابلیت ورود به حساب کاربری گوگل به نسخه بتا از اپلیکیشن Android Wear افزوده شد

گوگل روز گذشته اعلام کرد انتشار دومین نسخه از Android Wear را به سال ۲۰۱۷ موکول کرده و حالا سومین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان از این سیستم عامل را منتشر کرده است.

در این بروزرسانی شاهد هستیم قابلیت های جدید به نسخه بتا از دومین نسل اپلیکیشن Android Wear هستیم که هرچند چندان بزرگ نیستند، اما از این موضوع حکایت دارند که گوگل تلاش می کند کارهای بیشتری با پلتفرم پوشیدنی اش قابل انجام باشند.

از جمله این قابلیت ها می توان به امکان مدیریت و ورود به حساب کاربری گوگل در اپلیکیشن Android Wear 2.0 اشاره کرد، ویژگی جدیدی که با توجه به امکان استفاده از Play Store در نسل دوم از سیستم عامل پوشیدنی گوگل، می تواند بسیار سودمند باشد.

برای استفاده از فروشگاه نرم افزاری Play Store لازم است در حساب کاربری گوگل وارد شوید و حالا که چنین قابلیتی به اندروید Wear اضافه شده، دیگر لازم نیست برای دانلود کردن اپلیکیشن به موبایل یا تبلت اندرویدی مراجعه کنید، چرا که حالا این کار به شکل مستقیم از طریق ساعت هوشمند قابل انجام خواهد بود.

در این نسخه شاهد هستیم دستیار دیجیتالی جدید گوگل موسوم به Google Assistant هم تا حدودی حضور دارد و اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد، اما لازم است اشاره کنیم که امکان استفاده از دستور های صوتی با ساعت های هوشمند هنوز فراهم نشده است.

در پایان لازم است اشاره کنیم که اگر پیشتر نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان از سیستم عامل Android Wear را دانلود و نصب کرده اید، اکنون می توانید نسخه بتا ۲ از اپلیکیشن Android Wear را هم از اینجا دریافت و استفاده نمایید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل