گوگل قاب های سفارشی Live Case را برای موبایل های Pixel عرضه می کند

گوگل قاب های سفارشی Live Case را برای موبایل های Pixel عرضه می کند

چند دقیقه قبل گوگل دو موبایل جدید را به جهانیان معرفی نمود، که Pixel و Pixel XL نام دارند. اگرچه پیکسل ها در سه رنگ با نام های خلاقانه «تقریباً مشکی»، «خیلی نقره ای» و «واقعاً آبی» تولید شده اند، اما اهالی مانتن ویو قاب های محافظ سفارشی تحت عنوان Live Case را نیز همراه آنها عرضه می کنند.

این قاب ها اوایل سال جاری برای دستگاه های سری نکسوس معرفی شد. کاربران می توانند قاب مخصوص به خودشان را طراحی کرده و سفارش دهند، یا اینکه از مجموعه آثار هنری آماده در وب سایت گوگل یکی را به دلخواه انتخاب نمایند. در این مجموعه شاهد آثار هنرمندانی همچون FAILE و Justin Maller و حتی تصاویر ثبت شده توسط فضانورد کانادایی «کریس هدفیلد» هستیم.

این قاب ها با قیمت ۴۰ دلار به دست کاربر خواهند رسید و نمونه ای از آنها را می توانید در وب سایت رسمی این شرکت مشاهده نمایید:

pixel-live-cases

در کنار این قاب های سفارشی، می توانید نمونه های رنگی و شفاف قاب محافظ را نیز سفارش دهید که در حال حاضر به رنگ های قرمز، نارنجی، آبی و مشکی موجود هستند. قیمت قاب های رنگی ۳۵ دلار و قیمت قاب شفاف ۳۰ دلار تعیین شده.

pixel-cases

در کنار این قاب های محافظ، لوازم جانبی دیگری همچون انواع کابل های USB-C و تبدیلات مختلف نیز در وب سایت گوگل به چشم می خورند.

 

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato