کمپانی HTC خبر از افزایش 42 درصدی درآمد در ماه سپتامبر می دهد

کمپانی HTC خبر از افزایش 42 درصدی درآمد در ماه سپتامبر می دهد

اندکی پس از معرفی موبایل های هوشمند پیکسل از سوی گوگل، کمپانی HTC گزارش مالی خود از ماه سپتامبر میلادی را منتشر کرد. این کمپانی تایوانی در گزارش خود خبر از دستیابی به ۹۳۳۴ میلیون دلار جدید تایوان داده است؛ رقمی که بیشترین میزان برای HTC طی سال جاری میلادی به شمار می رود. ناگفته نماند که نرخ درآمد سپتامبر HTC حدود ۴۲ درصد از آمار ماه آگوست بیشتر است و از رشد ۳۱.۳ درصدی نسبت به همین بازه زمان سال گذشته میلادی حکایت دارد.

در مجموع، HTC طی سه ماهه اخیر میلادی، نرخ درآمدی معادل ۲۲.۲۳ میلیارد دلار جدید تایوان داشته است که ۳.۷۵ درصد نسبت به سال ۲۰۱۵ بیشتر است. با توجه به تمام این مسائل، احتمال دارد که HTC بعد از ۵ سه ماهه پی در پی، در سه ماهه اخیر (یعنی طی ماه های جولای، آگوست و سپتامبر) بالاخره به سوددهی برسد و اندکی از خسارات پیشین را جبران نماید.

باید افزود که HTC به صورت رسمی تایید نکرده که این افزایش درآمد ناشی از همکاری با گوگل و تولید موبایل های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال بوده است یا خیر. با این حال، با در نظرگیری آغاز فروش این موبایل ها در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر)، تقریباً می توان به طور قاطع گفت که HTC عرضه نخستین واحدهای اسمارت فون های پیکسل را به اتمام رسانده و همین مسئله، در بهبود وضعیت مالی اش طی سه ماهه پیشین تاثیرگذاری بوده است.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato