گلکسی S8 سامسونگ چه زمانی معرفی می شود؟

گلکسی S8 سامسونگ چه زمانی معرفی می شود؟

به نظر می رسد در هیاهوی خبری آتش گرفتن و انفجار باتری چند گلکسی نوت ۷ جدید و احتمال جمع آوری مجدد نسخه های امن این تلفن هوشمند، سامسونگ قصد دارد توجه مخاطبین خودش را به دستاورد بعدی اش معطوف کند.

در روزهای اخیر گزارش هایی مبنی بر آتش سوزی نسخه های امن نوت ۷ به گوش رسیده و در صورت اثبات این ادعا، سامسونگ احتمالاً با زیانی میلیون دلاری مواجه خواهد شد. بدون تردید ماه ها یا سال ها زمان لازم است تا مردم دوباره نسبت به امنیت موبایل های این شرکت اعتماد کنند.

atem-w600

در چنین شرایطی تیزر مراسم معرفی Galaxy S8، پرچم دار بعدی سامسونگ منتشر شده تا تمرکز طیفی از علاقه مندان به این برند را به خود مشغول سازد. بر اساس تصویر منتشر شده، سامسونگ گلکسی اس ۸ (و احتمالاً اس ۸ اج) در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (۸ اسفند ۹۵) در نمایشگاه MWC 2017 شهر بارسلون رونمایی خواهد شد.

بنابر شایعات منتشر شده در هفته های گذشته، پرچمداران بعدی سامسونگ احتمالاً مجهز به پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ بوده، از دوربین دوگانه و نمایشگر ۴K بدون حاشیه با قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی بهره خواهد برد. علاوه بر این گفته می شود سامسونگ برای جبران زمانی ماجراهای نوت ۷، قصد دارد گلکسی اس ۸ را زودتر موعد همیشگی روانه بازار کند.

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato