جدیدترین اخبار و مقالات دنیای بازی و سینما در ویجیاتو

مهلت مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن 95 تا 27 مهرماه تمدید شد

همانطور که پیشتر در خبرها خواندید سرشماری امسال نفوس و مسکن از سوم مهرماه [البته فاز اینترنتی آن] آغاز گردیده و قرار است که تا 28 آبان ماه سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

در جریان این سرشماری خانوارها فرصت دارند که با مراجعه به سامانه سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395  اطلاعات درخواستی را ارائه نموده تا از پاسخگویی حضوری به سوالات بی نیاز شوند.

حال رئیس مرکز آمار ایران از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 95 تا سه شنبه همین هفته خبر داده و اعلام داشته که تاکنون 4.5 میلیون خانوار شامل 15 میلیون و دویست هزار نفر به صورت اینترنتی در این سرشماری مشارکت کرده اند.

امید علی پارسا اضافه کرد که این میزان مشارکت برابر با 19 درصد کل جمعیت و 17/5 درصد کل خانوارهای کشور است و امید می رود که در روزهای باقی مانده شمار بیشتری از هموطنان در این طرح مشارکت نمایند.

ظاهرا علت  تمدید مهلت ثبت نام نیز تعطیلات پایانی هفته گذشته بوده و حالا مردم فرصت دارند تا تاریخ 27 مهرماه با مراجعه به لینک بالا در این سرشماری مشارکت نمایند.

گفتنی است مرحله حضوری سرشماری نیز از تاریخ 28 مهرماه در سراسرکشور آغاز می گردد و آن دسته از هموطنانی که موفق به ثبت نام اینترنتی در آن نشده اند می توانند اطلاعات مورد نیاز را در اختیار نیروهای مراجعه کننده به درب منزلشان قرار دهند.

راهنمای گام به گام تکمیل سرشماری ۹۵ را در این مطلب می توانید مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

پایان فاز اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 95 تا ساعت 24 امشب [به روز رسانی: مجددا تمدید شد]

قبلا در خبرها خواندیم که مهلت ثبت نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن از سوی مرکز آمار ایران تا 27 مهر ماه تمدید شده است.این فرایند که از سوم مهرماه آغاز شد، بنا بود که روز شنبه 24 مهرماه از فاز اینترنتی خارج شده و وارد مرحله حضوری گردد که به خاطر تعطیلات پایان هفته... ادامه مطلب

نخستین سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن از امروز آغاز شده است

امید علی پارسا، رئیس مرکز آمار ایران دیروز جمعه گفته است نخستین سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی از امروز سوم مهرماه در سراسر کشور آغاز می شود. به گفته ی ایشان این شیوه ی سرشماری تا ٢٤ مهرماه ادامه خواهد داشت و مردم با مراجعه به این سایت می توانند اطلاعات خود را در... ادامه مطلب

اتخاذ تدابیر امنیتی و اختصاص پهنای باندی فرا تر از نیاز به سایت سرشماری اینترنتی

روز شنبه به اطلاعتان رساندیم که نخستین سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در کشور از اولین روز هفته ی جاری یعنی سوم مهرماه ۹۵ آغاز شده و ایرانی ها می توانند با مراجعه به سامانه ی در نظر گرفته شده برای این کار، اطلاعات خانوار خود را به صورت اینترنتی وارد کنند تا با آغاز... ادامه مطلب

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x