کنسول نینتندو NX بالاخره بعد از ظهر امروز معرفی می شود

کنسول نینتندو NX بالاخره بعد از ظهر امروز معرفی می شود

بنابر توییت تازه شعبه آمریکای نینتندو، کمپانی ژاپنی برنامه دارد بعد از ظهر امروز، بالاخره از سخت افزار جدید و مورد انتظار خود رونمایی کند. کنسول جدید نینتندو که با نام رمز NX شناخته می شود و برای مدت های طولانی، به موضوع داغ محافل خبری تبدیل شده بود، ساعت ۱۷:۳۰ امروز به وقت ایران، با یک «تریلر پیش نمایش» معرفی خواهد شد.

مسلماً ویدیوی پیش نمایش، اطلاعات کاملی را در خود جای نخواهد داد و برای آشنایی کامل با NX نینتندو باید تا رویداد معرفی آن منتظر باقی بمانیم، اما نینتندوی ژاپن در توییتی تایید کرده که این ویدیو سه دقیقه به طول خواهد انجامید و بنابراین، احتمالاً نکات جالبی را شامل شود.

در همین راستا، احتمالاً می توان منتظر معرفی اجمالی برخی از مهم ترین قابلیت های NX از سوی نینتندو بود. در حال حاضر گفته می شود که نینتندو رویکردی بسیار تازه و جذاب را برای NX در پیش گرفته و کنسول جدید ژاپنی ها، سخت افزار هیبریدی کنسول خانگی/ قابل حمل خواهد بود.

در نهایت باید گفت که گیمرها مدت زیادی تا رونمایی از NX منتظر بوده اند؛ توسعه این کنسول برای نخستین بار در ماه مارس ۲۰۱۵ تایید شد و چند ماه پیش، نینتندو خبر از عرضه آن در مارس ۲۰۱۷ داد. ناگفته نماند که تریلر رونمایی از NX، درست یک ساعت پیش از نخستین تریلر Red Dead Redemption 2 پخش خواهد شد و امکان دارد استودیوی راک استار عرضه بازی خود روی کنسول NX، که پیش تر اشاره ای به آن نشده بود را هم تایید کند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato