با خرید سرفس پرو 4 یا سرفس بوک یک اکس باکس وان اس هدیه بگیرید

با خرید سرفس پرو 4 یا سرفس بوک یک اکس باکس وان اس هدیه بگیرید

اگر رویداد چند شب پیش مایکروسافت نتوانست مردم را برای خرید محصولات این کمپانی ترغیب کند، شاید پیشنهاد شگفت انگیز آن ها بتواند این کار را انجام دهد. با توجه به اطالاعات به دست رسیده، شعبه انگلستان فروشگاه مایکروسافت به کسانی که Surface Pro 4 یا Surface Book بخرند یک اکس باکس وان اسلیم هدیه می دهد. این کنسول شامل عنوان فیفا ۱۷ و سی روز اشتراک EA Access هم هست که برای خرید جداگانه اش باید ۲۴۹ یورو بپردازید.

گفته های ردمومندی ها نشان می دهند که تنها دستگاه هایی با قدرت پردازش متوسط رو به بالا واجد این شرایط هستند. به عنوان نمونه برای سرفس بوک ها، کف انتخاب خریداران کامپیوترهایی با پردازنده Intel Core i5، رم ۸GB و حافظه ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود. سرفس پرو ۴ هم همین گونه است و کاربرها باید تبلت هایی با حافظه بیشتر از ۱۲۸ گیگابایت بخرند. این پیشنهاد تا نهم نوامبر (۱۹ آبان) ادامه می یابد.

بد نیست بدانید که مایکرسافت پیشتر چنین پیشنهاداتی را برای خانواده لپ تاپ و تبلت های خود داده بود. چند ماه قبل خبری به انتشار رسید که بر اساس آن دانش آموزان، خانواده ها و معلمان منطقه آمریکای شمالی می توانستند با خرید سرفس بوک یا سرفس پرو یک اکس باکس وان هدیه بگیرند. همچنین اعلام شده که دارندگان مک بوک های قدیمی با واگذاری کامپیوترهای خود به فروشگاه های مایکروسافت، ۶۵۰ دلار برای خرید سرفس تخفیف خواهند گرفت.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato