اپل قیمت فروش نمایشگر LG 5K UltraFine را بیشتر از 25 درصد کاهش داد

اپل قیمت فروش نمایشگر LG 5K UltraFine را بیشتر از 25 درصد کاهش داد

مک بوک پروهای جدید اپل فقط به درگاه USB نوع C (یا همان تاندربولت ۳) مجهز هستند و این موضوع انتقاد زیادی را بین کاربران برانگیخته است، خصوصاً کاربران حرفه ای تر که این محصول را برای اتصال به ابزارهایی مثل مانیتور خارجی یا کارت صدا و مشابه آنها خریداری می کنند.

درگاه USB-C هنوز بسیار جوان است و چندان در بازار مرسوم نشده، بر همین اساس کاربران برای انجام بیشتر عملکردهای خود به تهیه کابل های تبدیل محتاج هستند و همین موضوع نارضایتی آنها را از تصمیم زودهنگام اپل برای استفاده از این درگاه در پی داشته است.

شرکت ساکن کوپرتینو پس از افزایش اعتراض ها، اندکی پیش نسبت به کاهش قیمت کابل های تبدیل در وبسایت و فروشگاه های خود اقدام کرد.

این شرکت حالا تصمیم گرفته قیمت مانیتور ۵K ساخت ال جی که در رونمایی از مک بوک پروهای جدید مانور زیادی روی آن داده بود را نیز، بیش از ۲۵ درصد کاهش دهد.

اپل بر همین اساس با کاهش ۳۴۹ دلار از رقم ۱۲۹۹ دلاری این محصول، قیمت ۵K LG UltraFine را به زیر ۱۰۰۰ دلار رسانده است.

همین موضوع نسخه ی ۴K از مانیتور جدید ال جی را نیز شامل می شود و این محصول حالا به جای ۶۹۹ دلار به قیمت ۵۲۴ دلار به فروش می رسد.

هردوی این محصول ها در همکاری مستقیم بین اپل و ال جی طراحی شده اند، اما فروش نسخه ی ۵K از ماه آینده آغاز می شود، هرچند مدل ۴K از هم اکنون روی وبسایت سازنده قابل خرید است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato