اموجی های جدید یونیکد را در پیش نمایش توسعه دهندگان iOS 10.2 ببینید

اموجی های جدید یونیکد را در پیش نمایش توسعه دهندگان iOS 10.2 ببینید

به گزارش وبسایت اموجی پدیا، در نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان iOS 10.2 می توانید اموجی های جدیدی از جمله آووکادو، اردک، روباه، گوریل (هارامبی)، شانه بالا انداختن و گذاشتن کف دست روی صورت را شاهد باشید.

بتای جدید iOS چند روزی است که برای استفاده توسعه دهندگان منتشر شده و اموجی ها در آن به نسخه ۴.۰ ارتقا یافته اند، نسخه ای که کاراکترهای مرد و زن برای بسیاری از مشاغل با رنگ پوست های مختلف را به مجموعه اموجی های رسمی یونیکد اضافه می کند. مثلا پلیس و آتش نشان زن جز اموجی های رسمی و جدید یونیکد هستند که قبلا در آن حضور نداشتند.

 

gorilla-w600

نسخه پیش نمایش iOS بسته نهایی اموجی های به روز شده را به نمایش گذاشته که شامل آیکن های غذا و حمل و نقل هم می شوند. آیکن های جدید مثل نسخه های قبلی یک دست نیستند و در طراحی جزئیات و رنگ آمیزی آن ها دقت فراوانی به کار رفته، طوری که شاید اموجی بوریتو (غذای مکزیکی) آب دهانتان را سرازیر کند.

new-foods-ios10-emojipedia-w600

یکی از موارد قابل توجه در مورد این اموجی های جدید، آیکن های خواننده مرد و زن هستند که به طور واضح از دیوید بویی فقید الگوبرداری شده اند. در نسخه گوگلی اموجی خواننده حتی گریم منحصر به فرد بویی را هم می توانید ببینید.

هنوز تاریخ عرضه نسخه نهایی iOS 10.2 از سوی اپل اعلام نشده، اما اموجی پدیا پیش بینی می کند که آپدیت این سیستم عامل نهایتا تا پایان این ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

Screen+Shot+2016-11-02+at+10-w600

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato