انتشار طرح هایی که شمایل کلی موبایل Meizu Pro 7 را به تصویر می کشند

انتشار طرح هایی که شمایل کلی موبایل Meizu Pro 7 را به تصویر می کشند

انتشار طرح هایی که شمایل کلی موبایل Meizu Pro 7 را به تصویر می کشند

به تازگی طرح هایی در فضای مجازی منتشر شده که گفته می شود به موبایل Pro 7 میزو تعلق دارند و ما را با شمایل کلی دستگاه آشنا می سازند. در حالی که پیشتر تصور می شد Pro 7 شباهت زیادی به Mi MIX شیائومی داشته باشد، تصاویر نشان می دهند نمایشگر موبایل تازه، از دو طرف بدون حاشیه بوده و بیشتر یادآور گلکسی اس ۷ اج سامسونگ است.

در این طرح های مفهومی، دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی در پشت دستگاه به چشم می خورد. ضمناً در حالی که در تصاویر پیشین، دوربین اصلی در وسط موبایل قرار گرفته بود، طرح های جدید محل قرارگیری آن را در گوشه سمت چپ نشان می دهند. دوربین سلفی دستگاه، ۸ مگاپیکسل است و پورت USB-C هم در بخش زیرین آن، درست بین بخش های مشبک مربوط به اسپیکر به چشم می خورد.

علاوه بر همه این ها، گفتنی است که جک ۳.۵ میلی متری هدفون هم در زیر Pro 7 دیده می شود و بنابر طرح های مورد اشاره، باید منتظر دستگاهی با قطر ۸ میلی متر باشیم. در هر حال، هنوز نمی توان از صحت طرح های اخیر مطمئن بود؛ خصوصاً با در نظرگیری برخی تناقض هایی که با اخبار و تصاویر پیشین دارند. به همین جهت، فعلاً باید تا انتشار اخبار بیشتر از پرچمدار میزو منتظر باقی ماند.

sketches-of-the-meizu-pro-7-surface-jpg1-w600 sketches-of-the-meizu-pro-7-surface-jpg-w600 sketches-of-the-meizu-pro-7-surface-jpg4-w600 sketches-of-the-meizu-pro-7-surface-jpg3-w600 sketches-of-the-meizu-pro-7-surface-jpg2-w600

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل