شیائومی و رونمایی از محصولی کاملاً جدید در CES 2017

شیائومی و رونمایی از محصولی کاملاً جدید در CES 2017

شیائومی و رونمایی از محصولی کاملاً جدید در CES 2017

کمپانی شیائومی اخیراً در شبکه اجتماعی توییتر تایید نموده که قرار است برای اولین بار در نمایشگاه CES 2017 واقع در لاس وگاس حضور داشته باشد و از «محصولی کاملاً جدید» رونمایی خواهد کرد؛ اما این تولیدکننده چینی هیچ اطلاعات بیشتری درباره آنکه باید دقیقاً منتظر چه نوع محصولی باشیم ارائه نکرده.

نمایشگاه CES 2017 قرار است از روز ۵ الی ۸ ژانویه سال آتی میلادی (۱۶ الی ۱۹ دی ماه) برگزار شود و به رسم هر سال انتظار می رود صدها کمپانی از محصولات تکنولوژی محور خود رونمایی به عمل آورند. شیائومی هم اگرچه در اصل به عنوان یک تولیدکننده موبایل های هوشمند شناخته می شود، اما محصولات دیگری نظیر دستگاه های هوشمند خانگی، بندهای سلامتی، تلویزیون و لپتاپ هم به دست مشتریان خود می رساند.

گفتنی است که بنابر توییت شیائومی، این محصول جدید قرار است در سراسر جهان عرضه شود اما چینی ها هیچوقت تا به امروز و به صورت رسمی اسمارت فونی در خاک ایالات متحده عرضه نکرده اند. در ماه آگوست، نایب رییس جهانی شیائومی، هیوگو بارا گفت که همه انتظار دارند شیائومی موبایلی هوشمند را در ایالات متحده عرضه کند اما چینی ها اگرچه در حال طی کردن مسیر برای تحقق این مهم هستند، اما نمی توانند تاریخ دقیقی ارائه دهند.

هنگامی که از بارا پرسیده شد که چرا شیائومی وارد بازار ایالات متحده نمی شود وی پاسخ داد شیائومی هنوز یک کمپانی کوچک است که باید با روندی آهسته به پیشرفت خود ادامه دهد و نسبت به رویکرد خود در قبال بازارهای جهانی محافظه کار باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل