موبایل Mi MIX شیائومی نیازی جدی به قاب محافظ و بیمه دارد

موبایل Mi MIX شیائومی نیازی جدی به قاب محافظ و بیمه دارد

درست بعد از معرفی موبایل Mi MIX شیائومی در ماه اکتبر میلادی، کاربران خبر از شکنندگی صفحه نمایش و بدنه این موبایل هوشمند دادند. حتی افتادن Mi MIX از دست یکی از دارندگان آن سبب شد تا نمایشگر دستگاه به شکلی جدی آسیب ببیند و استفاده از آن غیرممکن باشد.

اگر آنقدر خوش شانس باشید که دست تان به یکی از موبایل های Mi MIX برسد، احتمالاً ایده بدی نباشد که حتما یک قاب محافظ نیز برای آن تهیه کنید. علاوه بر این، کاربران باید تهیه بیمه برای موبایل را نیز مد نظر داشته باشند که در خارج از خاک چین، قیمتی معادل ۳۶ دلار در سال دارد و برای موبایلی که بخش عمده ای از آن، از شیشه ساخته شده امری حیاتی به شمار می رود. بیمه شیائومی، آسیب های مربوط به نمایشگر، آب و سقوط را شامل می شود.

but-nothing-like-the-damage-the-phone-takes-on-after-falling-to-the-floor-without-a-case-on-w600

یکی از کاربران شبکه اجتماعی چینی Weibo هم تصویری از Mi MIX خود بعد از سقوط از ارتفاع ۱.۶۴ متری منتشر کرده است. یک تکه شیشه از لبه دستگاه جدا شده و با وجود استفاده از قاب محافظ، سوراخی کوچک اما قابل مشاهده را روی آن به وجود آورده است. گفتنی است که موبایل مورد اشاره، از گوریلا گلس نیز بهره مند نیست.

در نهایت با مشاهده تصاویر منتشر شده از سقوط Mi MIX روی زمین، می توان به این نتیجه رسید که خرید موبایل جدید شیائومی بدون تهیه قاب محافظ و بیمه، شاید امری چندان عقلانی نباشد و ممکن است همین بلا، بر سر موبایل شما نیز بیاید.

with-a-case-a-mi-mix-falls-1-6-feet-and-sustains-some-damage-to-the-screen-w600

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato