گوپرو معرفی کرد: کنترل بی سیم صوتی Remo برای دوربین های ورزشی جدید

گوپرو معرفی کرد: کنترل بی سیم صوتی Remo برای دوربین های ورزشی جدید

همانطور که می دانید گوپرو شهریور ماه دو مدل جدید از دوربین های ورزشی پرچمدار به نام های Hero5 Black و Hero Session را معرفی کرد که یکی از قابلیت های جدید و جالب توجه آنها، امکان کنترل صوتی است. این در حالی است که برای ثبت تصاویر به وسیله اغلب دوربین های کوچک و ورزشی می بایست از دستانتان استفاده کنید.

هرچند چنین قابلیتی نیز مشکلاتی از قبیل صدای باد و بهره مندی از دوربین در فواصل دور داشته که کاربرد کنترل صوتی را عملاً مختل می نماید.

اگرچه اپلیکیشن همراه گوپرو و یا فریاد زدن می تواند تا حدودی چاره گشای این مسئله باشد، کمپانی آمریکایی از گجت جدیدی به نام Remo پرده برداشته که نقش یک کنترل از راه دور صوتی را بازی می کند.

gsmarena_002-w600

این گجت کوچک حدود ۱۰ زبان زنده دنیا را می تواند از فاصله حدود ۱۰ متر به دوربین های جدید گوپرو ارسال نموده و البته دکمه شاتر نیز روی آن تعبیه گردیده است.

۱۳ فرمان مختلف برای این گجت در نظر گرفته شده که شروع و پایان فیلم برداری، ثبت عکس، تغییر مودها و یا خاموش و روشن کردن دستگاه در این بین وجود دارند.

کنترل بی سیم صوتی Remo از هم اکنون با قیمت ۸۰ دلار قابل خریداری است و در حال حاضر تنها با دوربین های Hero5 Black و Hero Season همخوانی دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato