کلیه تم های کیبورد سویفت کی برای iOS و اندروید از امروز رایگان شدند

کلیه تم های کیبورد سویفت کی برای iOS و اندروید از امروز رایگان شدند

کلیه تم های کیبورد سویفت کی برای iOS و اندروید از امروز رایگان شدند

به بهانه نزدیک شدن به تعطیلات سال نوی میلادی، سازندگان کیبورد سویفت کی تصمیم گرفته اند تا کلیه تم های خود برای پلتفرم های iOS و اندروید را رایگان کنند. اگر از این کیبورد شخص ثالث در اندروید استفاده می کنید، کافیست از منوی کشویی گوشه صفحه به بخش SwiftKey Hub مراجعه نمایید. سپس اینجا باید روی دکمه SwiftKey Store اشاره کرده تا به بیش از ۱۰۰ تم رایگان برای مزین کردن کیبورد خود دسترسی داشته باشید.

برای کاربران iOS مسیر دسترسی به تم ها کمی متفاوت است. برای این کار می بایست روی آیکن قرمز رنگ Design در گوشه بالا و سمت راست صفحه اشاره کنید تا فهرست تم ها برایتان نمایان شوند. از میان تم های رایگان هر دو پلتفرم، شاید پکیج Vivid که به تازگی طراحی شده بتواند بیش از سایرین نظرتان را به خود جلب کند.

شایان ذکر است که این اقدام تیم سویفت کی اقدامی مقطعی نیست. از امروز به بعد، سویفت کی برای شخصی سازی کیبوردهای QWERTY با تم های متنوع از کاربران هزینه ای طلب نخواهد کرد.

این اولین باری نیست که سویفت کی دریافت هزینه از کاربران را به طور دائمی متوقف می کند. تا قبل از ژوئن ۲۰۱۴، اپلیکیشن سویفت کی رایگان نبود و برای تجربه آن بدون صرف هزینه فقط به یک دوره آزمایشی کوتاه محدود بودید.

اما اوضاع پس از مدتی تغییر کرد و تیم سویفت کی مدل فریمیوم (رایگان با پرداخت درون برنامه ای) را برای دانلود اپلیکیشن خود در نظر گرفت. حالا با این تصمیم جدید، نه تنها دانلود اپلیکیشن رایگان است بلکه دیگر بابت شخصی سازی پوسته کیبورد با تم های متنوع نیز هزینه ای نخواهید پرداخت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل