موبایل تاشوی سامسونگ اوایل سال 2017 به بازار می آید

موبایل تاشوی سامسونگ اوایل سال 2017 به بازار می آید

موبایل تاشوی سامسونگ اوایل سال 2017 به بازار می آید

به گزارش خبرگزاری ETNews کره جنوبی، سامسونگ بالاخره به عرضه تلفن همراه تاشو نزدیک شده است و قصد دارد دو اسمارت فون انعطاف پذیر را در اوایل سال ۲۰۱۷ روانه ی بازار نماید.

در نمونه اول که در CES یا MWC عرضه می گردد، دو نمایشگر از وسط با استفاده از لولا به یکدیگر متصل هستند و در واقع نمی توان آنها را تاشو و انعطاف پذیر قلمداد کرد. بنابراین با دو پنل مسطح روبرو هستیم که از قسمت مرکزی روی یکدیگر تا می شوند، چیزی شبیه نمونه اولیه معرفی شده توسط Japan Display که چندی پیش مشاهده کردیم.

sharp-foldable-lcd-screen-demonstration
نمونه اولیه نمایشگرهای تاشوی Japan Display

این تلفن همراه به سه حالت قابل استفاده است: تا شده به بیرون که در هر دو سمت آن نمایشگر خواهیم داشت، تاشده به داخل که برای حفاظت در حین حمل و نقل به کار می رود، و همچنین حالت یکپارچه که وضعیتی شبیه به تبلت را حاصل می کند.

در رویکرد دوم، با محصولی کاملاً انعطاف پذیر روبرو هستیم که پیشتر نیز پتنت های مربوط به آن را مشاهده کردیم. این دستگاه از نمایشگر منعطف و تاشو برخوردار است و به طور کامل به سمت داخل خم می شود.

samsung-galaxy-x-patent

طبق گفته های ETNews این موبایل ها در درجه اول به منظور ارزیابی اقبال عمومی کاربران و ترغیب آنها به بهره گیری از مزایای اینگونه طراحی عرضه می شود، تا بازار در آینده سمت و سوی بهتری بگیرد. به همین دلیل سامسونگ تعداد محدودی از این دستگاه تولید و ارائه خواهد نمود.

lenovo-foldable-smartphone-and-tablet-concept-2
نمونه اولیه موبایل/تبلت تاشوی لنوو

به گزارش منبع خبری فوق، سامسونگ در مورد تاریخ عرضه محصولات تاشو نیز کاملاً حساب شده عمل خواهد کرد و هدفش را «معرفی محصولی مبتکرانه و بی نقص و البته سریع تر از رقبا» قرار داده، و منابع آگاه این صنعت نیز می گویند طرح های تاشوی لنوو هنوز فاصله زیادی تا نهایی شدن دارند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل