بات های سخنگو به اسکایپ می آیند

بات های سخنگو به اسکایپ می آیند

بات های سخنگو به اسکایپ می آیند

مایکروسافت به تازگی فعالیت های گسترده خود را روی قرار دادن بات هایی در اسکایپ شروع کرده و آینده اپلیکیشن های پیام رسان را در این امر می داند. با وجود آن که، بات هایی همچون Expedia و UPS روی اسکایپ حضور پیدا کرده اند، اما مایکروسافت برنامه های بزرگتری برای سال آینده دارد و قصد دارد با توسعه باتی که قادر به انجام مکالمه با انسان است، قدمی رو به جلو در پیشرفت اپلیکیشن های پیام رسان بردارد.

به گفته مایکروسافت: «توسعه دهندگان ما به زودی طراحی باتی سخنگو را به پایان می رسانند که آن را با نام سخنگوی اسکایپ صدا می کنیم. این بات در واقع با صحبت کردن به تعامل با انسان می پردازد و به صورت عمومی در دسترس تمامی کاربران اسکایپ قرار می گیرد.»

بات سخنگوی اسکایپ به شرکت ها این فرصت را می دهد که با استفاده از آن با کاربران خود تعامل نزدیکی داشته باشند. همچنین امکان آن وجود دارد تا در آینده مترجمی همزمان برای این بات از سوی تیم توسعه دهنده اسکایپ در نظر گرفته شود تا افراد تمامی کشورها با هر زبانی بتوانند از آن استفاده کنند.

مایکروسافت در نظر دارد تا با طراحی بات هایی که در تعامل با کاربر، قادر به استفاده از ویدیو، عکس و حتی فایل های GIF هستند، قدمی رو به جلو بر دارد. اما مسلما یک بات سخنگو می تواند کلید آینده پیام رسان ها را در دست داشته باشد و پایه گذار تحول سیستم آن ها شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل