تصاویر تازه ای از بلک بری مرکوری فاش شد

تصاویر تازه ای از بلک بری مرکوری فاش شد

در ژوئن گذشته، شایعاتی مبنی بر ساخت سه تلفن همراه تازه با اسم رمزهای نئون، آرگون و مرکوری توسط بلک بری به گوش می رسید. گویا شایعات درست بودند و در حال حاضر تلفن هایی که با نام نئون و آرگون شناخته می شدند، در حال حاضر با نام های DTEK50 و DTEK60 در بازار به فروش می رسند.

با وجود آنکه خبر چندانی از آخرین تلفن همراه کانادایی ها (از این پس TCL از نام این برند برای فروش تلفن های هوشمند خود استفاده می کند) در دسترس نبود، به تازگی عکس هایی از تلفن هوشمند مرکوری فاش شده که حاوی نکات قابل توجهی است.

untitled-w600

تصویر فاش شده نشان دهنده آن است که کانادایی ها همانند گذشته اصالت خود را در طراحی تلفن های همراه شان با قرار دادن کیبورد فیزیکی در کالبد مرکوری، حفظ کرده اند. اما جایگاه قرار گرفتن دوربین جلو تغییر کرده و به سمت راست بلندگو منتقل شده است.

بر اساس شایعات منتشر شده، این تلفن هوشمند از اسنپدراگون ۸۲۱ برای پردازش اطلاعات بهره می برد و نمایشگر خمیده آن اندازه ای ۴.۵ اینچی دارد. علاوه بر این، گویا آخرین تلفن هوشمند کانادایی های از یک باتری بزرگ و قدرتمند برخوردار است که توان استفاده مداوم برای دو روز را در اختیار کاربر می گذارد.

با این حال هنوز خبری رسمی از سوی بلک بری مبنی بر زمان انتشار و مشخصات فنی مرکوری، منتشر نشده و احتمالا این تلفن هوشمند زیبا و قدرتمند در تاریخی میان اول ژانویه تا ۳۱ مارس عرضه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato