قیمت مدل 2017 موبایل های خانواده گلکسی A افشا شد

قیمت مدل 2017 موبایل های خانواده گلکسی A افشا شد

در حالی که سامسونگ تایید کرده مدل ۲۰۱۷ موبایل های سری گلکسی A بزودی از راه می رسند، این سه دستگاه هنوز به صورت رسمی رسمی معرفی نشده و مشخصات سخت افزاری آن ها مشخص نگشته است. با این همه، اخیراً تصاویری از دفترچه راهنمایی این سه موبایل در وب سایت سامسونگ روسیه منتشر شده که ضمن صحه گذاشتن روی وجود این سه موبایل، اطلاعات مهمی درباره آنها را افشا می کند.

هر سه موبایل A5، A7 و A3 استاندارد IP68 را برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار دریافت کرده اند؛ این بدان معنا است که این موبایل های هوشمند می توانند تا ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب دوام بیاورند. علاوه بر این، تمام مدل ها به NFC و اسکنر اثر انگشت مجهز شده و از سرویس سامسونگ پی پشتیبانی می کنند. در این صورت، مدل ۲۰۱۷ موبایل گلکسی A3 به ارزان قیمت ترین دستگاه مجهز به اسکنر اثر انگشت در میان محصولات سامسونگ بدل خواهد شد.

samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed3-w600

از سوی دیگر، لازم به اشاره است به تازگی اطلاعاتی درباره این سه موبایل در کشور مالزی افشا شده که از عرضه دو موبایل Galaxy A7 و Galaxy A5 با قیمت حدودی ۴۲۴ و ۳۷۸ دلار حکایت دارد. در همین حال، می توان انتظار داشت که مدل کوچکتر و ضعیف تر Galaxy A3 نیز با قیمت حدودی ۳۰۰ دلار به دست مشتریان برسد.

در نهایت باید افزود که بنابر دفترچه راهنمای مورد اشاره، اعضای خانواده گلکسی A در سال ۲۰۱۷، همگی از اندروید ۶ مارشملو بهره می برند و خبری از اندروید ۷ نوقا نخواهد بود. در حال حاضر، تمام اطلاعات موجود درباره این سری به همین میزان محدود می شود و باید برای انتشار اطلاعات بیشتر تا ۱۶ دی ماه و مراسم رونمایی سامسونگ منتظر باقی ماند.

samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed1-w600 samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed2-w600 samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed-w600

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato