همه چیز درباره آیفون 13
شرکت Swagtron از تخته موج سواری برقی و چند محصول دیگر رونمایی کرد

شرکت Swagtron از تخته موج سواری برقی و چند محصول دیگر رونمایی کرد

شرکت Swagtron که پیش از این به نام Swagway شناخته می شد، چندین محصول حمل و نقل فردی الکتریکی را در CES 2017 معرفی کرده. این کمپانی قبلاً به تولید اسکیت بورد، اسکوتر و هاوربورد مشغول بود، اما اکنون پا را فراتر گذاشته و خانواده جدیدی شامل دوچرخه، تک چرخه، و تخته موج سواری الکتریکی را نیز تولید کرده.

به طور خلاصه می توان ویژگی های زیر را برای محصولات جدید سواگترون عنوان کرد:

  • دوچرخه SwagCycle قادر است به سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت برسد، اما این شرکت مشخص نکرده که دستیابی به این رقم با کمک پدال های مکانیکی است، یا موتور الکتریکی به تنهایی می تواند به چنین سرعتی دست یابد. موتور الکتریکی ۲۵۰ واتی این دوچرخه نیز حدود ۹۰ کیلومتر فاصله را با یک بار شارژ پوشش می دهد. روی فرمان دوچرخه نیز نمایشگری تعبیه شده که اطلاعاتی همچون سرعت و مسافت پیموده شده را مشخص می سازد.
  • SwagRoller یک دستگاه تک چرخه با قابلیت حفظ تعادل خودکار است، که می تواند با سرعت حداکثر ۱۶ کیلومتر بر ساعت حرکت کرده، ضمن اینکه گواهی IPX5 را برای مقاومت در برابر نفوذ آب دریافت داشته و به اسپیکر بلوتوث نیز مجهز شده است.
  • هاوربورد جدید این شرکت که برای استفاده در محیط خارج از شهر و حالت آفرود طراحی شده است.
  • SwagSurf تخته موج سواری برقی که دستیابی به حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت روی سطح آب را میسر می سازد.

گفتنیست بیشتر این محصولات، حوزه جدیدی برای سواگترون محسوب می شوند و نوآوری خاصی در آنها دیده نمی شود، ضمن اینکه استقبال عمومی از آنها نیز به قیمت نهایی و شیوه بازاریابی کمپانی مورد بحث بر می گردد، که هنوز اطلاعات بیشتری را در اختیار رسانه ها قرار نداده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato