معرفی acknobot؛ رباتی برای تشخیص دقیق آهنگ ها

معرفی acknobot؛ رباتی برای تشخیص دقیق آهنگ ها

معرفی acknobot؛ رباتی برای تشخیص دقیق آهنگ ها

اگر به موسیقی علاقه داشته باشید مطمئنیم که بارها برایتان پیش آمده در محیطی عمومی همچون کافی شاپ ها و رستوران ها و یا در تلوزیون آهنگی به خصوص و لذت بخش را شنیده باشید و نام آن را ندانید. در این خصوص اپلیکیشن Shazam یکی از بهترین دستیارها برای شماست و حالا شاهد ساخت رباتی با کارکرد مشابه برای تلگرام هستیم.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات acknobot@ را برایتان معرفی کنیم؛ acknobot رباتی است که می توانید از طریق آن و با فرستادن بخشی از آهنگ به صورت ضبط شده نام و اطلاعات آهنگ مورد نظر را به دست آورید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی acknobot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات اطلاعات ربات را در اختیار شما می گذارد و می گوید ربات acknobot همچون شزم عمل کرده و نام آهنگ مورد نظرتان را برایتان می فرستد.

capture_2017-01-13-14-50-12-2-w600

برای این کار کافیست بخشی از آهنگ مورد نظر خود را (بین ۵ تا ۱۵ ثانیه) با استفاده از قابلیت ضبط صدای تلگرام برای ربات بفرستید. پس از آن acknobot با استفاده از الگوریتم هایی که برای آن نوشته شده سریعاً به دنبال نام آهنگ مورد نظر گشته و پس از رسیدن به نتیجه ی مطلوب آن را برایتان ارسال می کند.

به عنوان مثال تعدادی از آثار خارجی و ایرانی را برای ربات ارسال کردیم و در کسری از ثانیه acknobot نام آهنگ، خوانند و آلبوم را برای ما فرستاد. علاوه بر این ربات مذکور لینک موزیک مورد نظر در وبسایت شزم را نیز با شما به اشتراک می گذارد که قادر هستید با مراجعه به آن به اطلاعات کاملی دست پیدا نمایید.

یکی از مزیت های acknobot این است که حتی اگر کیفیت صدای ارسالی پایین باشد، ربات باز هم تمام تلاش خود را برای یافتن نام آهنگ و مشخصات آن می کند. در نهایت باید گفت که با پیشرفت روز افزون ربات های تلگرام و قابلیت های فراوان این پیام رسان به نظر می رسد که نیاز به اپلیکیشن های نسبتاً کاربردی دیگر در حال کاهش باشد.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل