سامسونگ داغ شدن موبایل یکی از سناتورهای آمریکایی را جداً پیگیری می کند

سامسونگ داغ شدن موبایل یکی از سناتورهای آمریکایی را جداً پیگیری می کند

روز گذشته از ایالات متحده آمریکا خبر رسید که موبایل سامسونگ یکی از کارمندان مجلس سنا بیش از حد داغ و در نهایت شعله ور شده است.

به دنبال این اتفاق «مگان پولاک» یکی از مدیران واحد آمریکای سامسونگ اذعان کرده در پی دریافت آن موبایل هستند تا مشکل ایجاد شده را بررسی کرده و اقدامات لازم صورت گیرد.

با این حال سامسونگ هنوز نمی داند تلفن هوشمند مورد بحث مدلی از گلکسی نوت ۷ بوده یا خیر و دفتر سناتور «راجر واکر» هم پاسخی مبنی بر جزئیات قضیه و مدل موبایل را اعلام نکرده است.

همانطور که می دانید مدت کوتاهی پس از عرضه بین المللی فبلت پرچمدار جدید کره ای ها، نقص فنی باتری گریبان گیر کاربران شد و وقایع و حواشی متعددی را رقم زد.

به همین سبب سامسونگ طی دو فراخوان رسمی از تمام مصرف کنندگان جهان درخواست کرد موبایل های خود را در قبال تعویض با مدل دیگر یا پس گرفتن تمام و کمال پول، به نمایندگی های رسمی ارجاع دهند.

پولاک در این باره می گوید «تصور می کنیم اکثر دیوایس های نوت ۷ را تاکنون جمع آوری کرده ایم، اما هر از چند گاهی باز هم خبری از گوشه ای از دنیا شنیده می شود.»

گفتنی است کمپانی سامسونگ و دولت ایالات متحده آمریکا از مدت ها پیش از جهاتی با یکدیگر همکاری تجاری دارند؛ پولاک مدعی است «حدود ۱۹۰ نسخه از نوت ۷ به دولتمردان آمریکایی فروخته شده و سعی کردیم تمام آنها را پس بگیریم. ولی با این وجود می بایست از مدل و علت اتفاق اخیر اطمینان حاصل نماییم.»

ناگفته نماند ساعاتی پیش رویترز از علت احتمالی مشکل موبایل های نوت ۷ خبر داد و اعلام کرده تا حدود یک هفته آینده، سامسونگ رسماً بیانیه ای حاوی تشریح دلایل پدید آمدن حوادث اخیر منتشر خواهد کرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato