نخستین تبلیغ ویدیویی از نینتندو سوییچ را تماشا کنید

جدا از تمام مشکلات، یکی از مهمترین مسائلی که موجب شد Wii U نتواند طعم موفقیت های گذشته را بچشد و اتفاقا خود نینتندو هم به آن اعتراف نمود بازاریابی نه چندان خوب کنسول نسل هشتمی آن ها بود. حالا بزرگترین پرسش اینجاست با وجود فاصله زمانی کم بین معرفی تا عرضه دیوایس بعدی ژاپنی ها، آیا نینتندو می تواند تا با یک بازاریابی مناسب نه تنها قابلیت های فراوان کنسولش را به نمایش بگذارد بلکه مردم را ترغیب به خرید آن نماید؟

با توجه به نخستین تبلیغ ویدیویی از نینتندو سوییچ، این گونه می توانیم نتیجه گیری کنیم آن ها از گذشته درس های خوبی گرفته اند؛ تبلیغی که محوریتش پیرامون قسمت پرتابل کنسول بازی سوییچ چرخیده و نشان می دهد همه جا می توانید تجربه ای دلنشین از عناوین آن داشته باشید. همانگونه هم که احتمالا حدس می زنید، عنوان نمایش داده شده طی این تبلیغ کوتاه اما کارآمد قسمت بعدی زلدا است.

نزدیک ۴۰ روز تا عرضه نینتندو سوییچ باقی مانده و باید ببینیم ژاپنی ها با تبلیغات بعدی کدام قابلیت های کنسولش را هدف می گیرند. البته برای این دیوایس نینتندو یک چالش بزرگ متفاوت هم پیش رو دارد؛ خلاف پلتفرم های قبلی آن ها، روز ابتدایی عرضه کنسول بازی سوییچ بازی های زیادی به انتشار نرسیده و بین این عناوین تنها نام The Legend of Zelda: Breath of the Wild می درخشد. نینتندو سوییچ را می توانید از ۱۳ اسفند و با قیمت ۳۰۰ دلار خریداری کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟