انتشار تصاویری از قاب محافظ گلکسی S8؛ سنسور اثر انگشت در کنار دوربین اصلی

حدوداً ۱۰ روز پیش بود که اولین تصویر واقعی از گلکسی S8 را دیدیم؛ همانطور که می دانید به نظر می رسد کره ای ها می خواهند تا حد امکان حاشیه دور نمایشگر را کاهش دهند و برای این منظور حتی حاضرند لوگوی سامسونگ در جلوی بدنه را فدا کنند.

دیوایسی که ایوان بلس نام آشنا به ما نشان داد، از لحاظ مختلف شایعات و گمانه هایی که به این موبایل نسبت داده شده را تایید می کرد و حذف دکمه فیزیکی هوم و انتقال سنسور اثر انگشت به پشت بدنه را به وضوح نمایش داد.

از طرفی نشریه معتبر گاردین هم ادعای عرضه گلکسی S8 در دو نسخه معمولی و پلاس با نمایشگرهای خمیده ۵.۸ و ۶.۲ اینچی را تایید کرد و به نظر می رسد واقعاً خبری از نسخه فلت این پرچمدار نخواهد بود.

حالا نوبت به انتشار تصاویر جدیدی رسیده که در شبکه اجتماعی چینی Weibo ظاهر شده و قاب محافظ موبایل های گلکسی S8 و S8 Plus را به خوبی نشان می دهد.

این قاب های ظریف و پلاستیکی که معلوم نیست توسط چه شرکتی ساخته شده، دقیقاً حضور سنسور اثر انگشت در کنار لنز دوربین اصلی را (درست مانند تصویر واقعی دیده شده) نمایش می دهند.

با کنار هم گذاشتن پازل شایعات و اخبار ماه های اخیر دقیقاً به همین الگو می رسیم؛ اما باز هم تا معرفی رسمی پرچمدار جدید سامسونگ که احتمالاً نهم فروردین ماه در مراسمی اختصاصی اتفاق می افتد، نمی توان اطمینانی از ظاهر گلکسی S8 حاصل کرد.

ناگفته نماند که به گفته مدیران کره ای، این موبایل در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ که نهم الی دوازدهم اسفند ماه برگزار می شود حضور نخواهد داشت و شاید فقط به نمایش تیزری از آن بسنده شود.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟