کیبورد بلک بری KEYone میزبان یک حسگر اثر انگشت است

کیبورد بلک بری KEYone میزبان یک حسگر اثر انگشت است

در لیست مشخصات موبایل جدید KEYone از بلک بری، می توان حضور حسگر اثر انگشت را مشاهده کرد ولی این سنسور دقیقا کجای موبایل جای گرفته؟ بلک بری امروز خبر می دهد که سنسور اثر انگشت موبایل یاد شده، درون کلید اسپیس (فاصله) جاسازی شده است.

این اولین باریست که سنسور اثر انگشت درون کیبورد فیزیکی یک موبایل جای می گیرد. البته بخشی از این موضوع مرتبط به این حقیقت است که این روزها اصلاً موبایل های زیادی با کیبورد فیزیکی توسعه پیدا نمی کنند.

بلک بری هم برای یافتن سنسور اثر انگشتی که درون کیبورد جای گیرد، مجبور به یافتن شرکتی به نام «Fingerprint Cards AB» شده تا برایش این نمونه خاص از سنسور را توسعه دهد.

برند کانادایی که اکنون موبایل هایش را TCL چینی می سازد، در بیانیه ای مطبوعاتی خبر داد که سنسور اثر انگشت FPC1145 که در KEYone قرار گرفته، به شکلی سفارشی توسعه یافته و در کنار کارایی بالا و فرم ظاهری بسیار کوچک، با سرعتی بسیار زیاد هویت کاربر دستگاه را تصدیق یا رد می کند.

شرکت مورد بحث در بیانیه اش همچنین خاطر نشان می کند که سنسور اثر انگشت قدرت بسیار بالایی داشته و کاربر می تواند حتی در هنگامی که با دست هایی خیس با موبایل کار می کند، باز هم از آن استفاده نماید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato