معرفی rcwordpress_bot؛ رباتی برای مدیریت محتوای وبلاگ از تلگرام

اگر یکی از مدیران سایت هایی هستید که بر پایه ی وردپرس بنا شده اند معرفی ربات امشب را از دست ندهید. رباتی که امشب قصد معرفی آن را داریم قادر است با دستوراتی ساده به شکل کاملاً هوشمند و از راه دور، به مدیریت محتوای ارسالی شما بپردازد. به عبارت دیگر با استفاده از ربات rcwordpress می توانید به وبلاگ خود پستی جدید اضافه کرده و حتی آن را ویرایش کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات rcwordpress_bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ با استفاده از ربات مذکور می توانید محتوای مورد نظر خود را در وبلاگ تان منتشر نمایید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی rcwordpress_bot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما می گذارد. در مرحله ی اول rcwordpress_bot از شما می خواهد تا آدرس وبسایت وردپرس خود را برای آن ارسال و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دسترسی های لازم را برایش صادر کنید.

پس از آن با استفاده از دستورات موجود به راحتی قادر هستید محتوای وبلاگ خود را مدیریت نمایید. این ربات به زبان انگلیسی توسعه پیدا کرده و با ارسال دستور help/ می توانید به تمامی دستورات موجود دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال با بکارگیری دستور addpost/ می توانید به وبلاگ خود پستی جدید اضافه کنید و سپس با ارسال دستور editpost/ به ویرایش آن پرداخته و یا توسط deletepost/ آن را حذف کنید. در رابطه با همین موضوع دستوراتی چون editimage، /eddit title، /edittag/ و editcategory/ به ترتیب برای ویرایش تگ ها، عناوین، تصاویر و دسته بندی ها کاربرد دارند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید پست های اخیر را به صورت منظم دریافت کنید کافیست دستور getlastpost/ را برای ربات ارسال نمایید. در نهایت باید بگوییم که اگر از مدیران چنین وبسایت های هستید و مشغله زیاد امانتان را بریده، rcwordpress می تواند کمک حال خوبی برای شما باشد.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟