موبایل یوتافون 3 با نمایشگری E-Ink در پشت بدنه در راه است

موبایل یوتافون 3 با نمایشگری E-Ink در پشت بدنه در راه است

موبایل یوتافون 3 با نمایشگری E-Ink در پشت بدنه در راه است

در حالی که بیشتر کمپانی های بزرگ صنعت تلفن های هوشمند روتین و استراتژی های آشنای خود را دنبال نموده و ریسک های تجاری مانند جی ۵ ال جی نیز با شکست روبرو شدند، تجربه نشان داده شرکت های کوچک تر جرأت بیشتری برای ارائه قابلیت های خاص و تازه دارند.

یکی از این شرکت ها YotaPhone است که نسل دوم موبایل های مجهز به نمایشگر همیشه روشن E-Ink در پشت بدنه اش را اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی روانه بازار کرد و در حد انتظارات هم مورد استقبال قرار گرفت.

با وجود اینکه مدت زیادی خبری از این کمپانی روسیه ای نبود، حساب کاربری اینستاگرام یوتافون مجدداً فعال شده و به طور غیرمستقیم خبرهایی از نسل سوم تلفن های هوشمندش می دهد.

گفتنی است هر دو نسخه ابتدایی موبایل یوتافون از نمایشگری E-Ink در پشت بدنه برخوردار هستند که عملاً مصرفی برای باتری نداشته و تمام اطلاعات مهم و کاربردی مانند وضعیت آب و هوا، نوتیفیکیشن ها، زمان و سایر موارد را نمایش می دهد.

احتمالاً یوتافون ۳ نیز از قابلیت های مشابه و شاید ویژگی های منحصر به فرد و تازه بیشتری برخوردار خواهد بود و می توان طی ماه های آتی منتظر معرفی و رونمایی از آنها در خاک کشور روسیه ماند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل