تاریخ برگزاری کنفرانس گوگل I/O 2017 به صورت رسمی مشخص شد

تاریخ برگزاری کنفرانس گوگل I/O 2017 به صورت رسمی مشخص شد

شاید بد نباشد تقویم خود را کنار دستتان گذاشته و تاریخ ۱۷ مه (یا ۲۷ اردیبهشت ماه) را علامت گذاری کنید. چرا که گوگل قصد دارد در این روز به همراه تیم توسعه دهنده اندروید، به برگزاری کنفرانس Google I/O 2017 بپردازد. این رویداد قرار است راس ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی و برای دومین بار پیاپی در آمفی تئاتر شورلاین واقع در مانتین ویو آغاز به کار کند.

انتظار می رود که مراسم ابتدایی و کنفرانس گوگل، نزدیک به دو ساعت به طول انجامد و همانند انتظارات، گوگل به صحبت درباره نسخه بعدی سیستم عامل اندروید، که در حال حاضر با نام رمز O در دست توسعه است بپردازد.

البته گفتنی است که نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید O از همین حالا منتشر شده، اما گوگل قطعاً تا زمان برگزاری کنفرانس به دستاوردهای بیشتری رسیده و جزییات گسترده تری درباره آن ارائه می دهد.

علاوه بر اندروید، می توان انتظار داشت که گوگل اخباری هم در زمینه توسعه Google Home و شاید نسل بعدی موبایل های پیکسل را با توسعه دهندگان و خبرنگاران به اشتراک بگذارد. مثل همیشه، فعلاً باید منتظر شایعات و گزارش ها باقی ماند تا ببینیم که کمپانی غول تکنولوژی برای رویداد امسال خود چه سورپرایزهایی در نظر گرفته است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato