قابلیت تشخیص چهره گلکسی اس 8 با یک تصویر فریب می خورد [تماشا کنید]

قابلیت تشخیص چهره گلکسی اس 8 با یک تصویر فریب می خورد [تماشا کنید]

اگرچه این مسئله به اندازه حوادث گلکسی نوت ۷ جنجال آفرین نخواهد شد، اما به نظر می رسد که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس سامسونگ به همین زودی اسباب نگرانی برخی از کاربران را فراهم کرده اند.

اخیراً ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که گلکسی اس ۸ سامسونگ را هنگام تشخیص اشتباه تصویری با کیفیت به جای چهره ای که باید در دنیای واقعی شناسایی کند نمایش می دهد. شخصی مشغول استفاده از گلکسی اس ۸ است و تلاش می کند قابلیت تشخیص چهره آن را دور بزند و پس از چند تلاش، وی با موفقیت قفل دستگاه را باز می کند.

برای یادآوری باید گفت که سامسونگ به همراه پرچمدار تازه اش، از قابلیت امنیتی جدیدی برای تشخیص چهره رونمایی کرد که به کمک دوربین سلفی، قفل موبایل را باز می کند. بنابر گزارش ها، سامسونگ این قابلیت را در عضو جدید خانواده گلکسی اس گنجانده تا سرعت اندک پایین اسکنر عنبیه چشم را جبران کرده باشد. با این همه، دو قابلیت مورد اشاره را نباید با یکدیگر اشتباه گرفت و ویدیوی پایین، به قابلیت شناسایی چهره ارتباط دارد.

لازم به اشاره نیست که برای اثبات این مشکل، باید تا زمان عرضه واحدهای نهایی گلکسی اس ۸ منتظر باقی ماند و هنوز برای نتیجه گیری براساس این ویدیو زود است. احتمال دارد که ویدیوی پایین، به یکی از نسخه های آزمایشی و پیش-تولیدی گلکسی اس ۸ تعلق داشته باشد که برای کاربر معمولی مناسب نبوده و اشکالات آن تا پیش از عرضه رفع شده اند.

ویجیاتو

نظرات ۵۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato