تست مقاومت ال جی جی 6 را تماشا کنید

تست مقاومت ال جی جی 6 را تماشا کنید

ال جی جی ۶ یکی از پرچمداران نوینی است که همین روزها وارد بازار جهانی خواهد شد و از نمایشگری ۵.۷ اینچی با نسبت تصاویر ۱۸:۹ و حاشیه ای بسیار اندک برخوردار است؛ اما آیا این تلفن همراه بزرگ می تواند در مقابل حوادث محتمل و مصائب گوناگون دوام بیاورد یا خیر؟

کانال محبوب یوتوب JerryRigEverything که در نخستین روزهای رونمایی از این پرچمدار فرصت داشت تا جی ۶ را کالبدشکافی نماید، حالا آن را وارد شکنجه گاه معروفش کرده تا مقاومت آن در دوران آخرالزمان را نمایش دهد.

شاسی ال جی جی ۶ از استحکام بسیار مناسبی برخوردار بوده و به این راحتی ها خم نمی شود

همانطور که احتمالاً می دانید تمام سطح رویی و پشتی بدنه ال جی جی ۶ با شیشه گوریلا گلس پوشیده شده و تا حد بسیار قابل قبولی در مقابل خط و خش مقاوم است؛ اما در هر صورت توصیه می شود از محافظ صفحه نمایش استفاده گردد، چراکه این شیشه در مقابل سنگ هایی مانند گرانیت آسیب پذیر است.

به نظر می رسد جنس سنسور اثر انگشت در پشت بدنه با افول همراه بوده و به راحتی خط و خش می پذیرد، هرچند که با این وجود هم کاملاً درست کار می کند. در نقطه دیگر سنسورهای عکس برداری جلو و پشت بدنه نیز با گوریلا گلس پوشیده شده اند و به خوبی مقاوم هستند.

ناگفته نماند که این آزمون نشان می دهد شاسی ال جی جی ۶ از استحکام بسیار مناسبی برخوردار بوده و به این راحتی ها خم نمی شود؛ پس با خیال راحت موبایلتان را در جیب شلوارتان قرار داده و در ادامه ویدیوی شکنجه ی پرچمدار جدید کره ای را تماشا کنید:

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato