کورتانا حالا می تواند به شما در فرآیند نصب ویندوز 10 نیز کمک کند

مایکروسافت در حال به وجود آوردن تغییر و تحولات قابل توجهی در عملیات نصب ویندوز 10 است. در سال های گذشته ردموندی ها توانسته اند با عرضه هر نسخه از سیستم عامل خود، راه اندازی بدون دغدغه یک کامپیوتر ویندوزی را بیش از پیش ممکن سازند. اما به نظر می رسد با عرضه آپدیت اخیر Creators، هم اکنون کاربران می توانند علاوه بر استفاده از ماوس و کیبرد، با صدای خود نیز برخی از بخش ها را تکمیل کنند.

کورتانا به شما کمک می کند تا گزینه های مختلف کیبرد را انتخاب کنید، به شبکه وای فای وصل شوید و یا وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شوید

گفتنی است کامپیوترهای تازه ای که با ویندوز 10 آپدیت شده به نسخه Creators عرضه می شوند، در صفحه نخست نصب ویندوز، با خوش آمد گویی کورتانا مواجه شده و این دستیار صوتی به آنها کمک می کند تا گزینه های مختلف کیبرد را انتخاب کنند، به شبکه وای فای وصل شوند و یا وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شوند.

لازم به ذکر است چنانچه درخواست پیچیده تری داشته باشید، مسلماً کورتانا از پس آنها بر نخواهد آمد و مجبور خواهید شد دست به دامان ماوس و کیبرد خود شوید اما به هر حال این قابلیت جدید می تواند برای کسانی که در زمینه کامپیوتر تازه وارد هستند، فضای بهتری را فراهم کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟