استقبال چشمگیر چینی ها از موبایل Mi 6 شیائومی

استقبال چشمگیر چینی ها از موبایل Mi 6 شیائومی

شرکت شیائومی هفته گذشته از پرچمدار جدید خود Mi 6 رونمایی کرد. حال برخی شواهد حاکی از آن است که خریداران چینی استقبال گرمی از این محصول به عمل آورده اند، چرا که تنها در یک فروشگاه آنلاین (JD.com) بیش از ۶۰۰ هزار سفارش برای پیش خرید آن به ثبت رسیده است.

برآوردهای اولیه نشان می دهند که تا دیروز دست کم ۲ میلیون نفر اقدام به ثبت سفارش برای دریافت موبایل Mi 6 کرده اند. این در حالی است که فرصت پیش خرید تا روز جمعه وجود خواهد داشت.

حتی همه پیش ثبت نام کننده ها نیز موفق به خرید Mi 6 در روز جمعه نخواهند شد

اولین محموله از پرچمدار تازه شیائومی به زودی آماده عرضه سراسری می شود، اما می بایست به یاد داشته باشید که روال کار در کشور چین با نقاط دیگر دنیا متفاوت است. ۲ میلیون نفری که در بالا به آنها اشاره شد، نه خریداران قطعی Mi 6، بلکه کسانی هستند که نوبت خرید موبایل مذکور را در موعد فروش برق آسای روز جمعه به دست آورده اند. بنابراین در آن روز همگان نمی توانند اقدام به خرید محصول تازه شیائومی کنند.

به مانند پرچمداران پیشین، امسال هم به نظر می رسد که همه مشتاقان نتوانند در اولین مرحله از فروش برق آسا، موفق به ثبت خرید خود شوند، چرا که باز هم موجودی انبارهای شیائومی پاسخگوی تقاضای بالای خریداران نخواهد بود.

با این حال کمپانی چینی همه تلاش خود را به خرج داده تا بتواند تعداد دستگاه تولید شده بیشتری را به نخستین مرحله از فروش برق آسای خود برساند، ضمن این که مرحله دوم نیز در فاصله ای نه چندان طولانی آغاز خواهد شد.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato