نام اپلیکیشن یافتن موبایل های اندرویدی گوگل به «Find My Device» تغییر کرد

نام اپلیکیشن یافتن موبایل های اندرویدی گوگل به «Find My Device» تغییر کرد

گوگل قصد دارد تغییری جزئی اما فاحش در اپلیکیشن «Android Device Manager» خود ایجاد کند که اساساً همتای اپلیکیشن «Find My iPhone» اپل برای موبایل های آیفون به شمار می رود. این دو اپلیکیشن از این پس نامی شبیه تر به یکدیگر خواهند و اپ مخصوص گوگل حالا با نام Find My Device شناخته می شود و در پلی استور گوگل قرار گرفته است.

اپلیکیشن Find My Device پس از گذشت دو سال از دریافت آخرین به روزرسانی، آپدیت تازه ای دریافت کرده و از لحاظ بصری، دچار تغییرات فراوان شده است. عملکرد اپلیکیشن البته کماکان دست نخورده باقی مانده و به کاربر کمک می کند تا لوکیشن اسمارت فون یا تبلت اندرویدی خود را بیابد، آن را قفل کند و یا صدایی از اسپیکرهایش پخش کند. از جمله تغییرات دیداری اپلیکیشن، می توان به نمایش افقی دستگاه های کاربر اشاره کرد که تغییر دادن آنها را تسهیل کرده است.

گفتنی است که گوگل هنوز به صورت رسمی این خبر را در کنفرانس I/O 2017 خود تایید نکرده، اما با توجه به تغییر نام اپلیکیشن پیش از برگزاری این رویداد، انتظار می رود که به زودی خبر رسمی آن را در سخنرانی گوگل به تایید برسد. علاوه بر این، گوگل برند Google Play Protect را نیز به ثبت رسانده که به تدابیر امنیتی این کمپانی برای اسکن اپلیکیشن های حاوی بدافزار تعلق دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato