وایت بورد 5000 دلاری گوگل به بازار عرضه شد

وایت بورد 5000 دلاری گوگل به بازار عرضه شد

تقریباً هفت ماه از معرفی وایت بورد لمسی گوگل تحت عنوان «Jamboard» می گذرد و حالا کمپانی ساکن مانتن ویو محصول نوآورانه خود را به بازار عرضه کرده است.

Jamboard یک ابزار ارتباطی است که افراد می توانند از طریق نمایشگر آن و با استفاده از دستگاه های مبتنی بر اندروید و iOS، با یکدیگر تعامل کرده و محتواهای مختلف را به اشتراک بگذارند. البته ورودی های سیستم از منابع مختلفی تامین می شود اما همه چیز در نهایت روی گوگل درایو ذخیره خواهد شد.

دستگاه مورد بحث مجهز به نمایشگر ۵۵ اینچی ۴K بوده و از اسپیکر داخلی، میکروفون و دوربین با لنز واید بهره می برد. جَمبورد برای برقراری ارتباط از NFC و WiFi استفاده کرده و ورودی یک گیگابیتی اترنت نیز دارد. خروجی صدای SPDIF از دیگر امکانات محصول گوگل بوده و دو درگاه USB 3.0، یک درگاه USB-C و همچنین نسل دوم HDMI هم سایر اتصالات موجود هستند.

وایت بورد دیجیتالی گوگل در سه رنگ خاکستری، قرمز و آبی تولید شده و با قیمت ۴۹۹۹ دلار به فروش می رسد. در کنار محصول اصلی، دو عدد قلم استایلوس، یک پاک کن و همچنین ابزار اتصال به دیوار در اختیار مشتریان قرار می گیرد. البته خریدارانی که تمایل دارند از جَمبورد به صورت متحرک استفاده کرده و پایه های چرخ داری که در تصاویر تبلیغاتی مشاهده می کنید را تهیه کنند، باید ۱۱۹۹ دلار ناقابل علاوه بر مبلغ اصلی بپردازند.

به عنوان بخشی از قرارداد خرید، کاربران باید عضو یکی از طرح های «G Suite Plan» گوگل باشند تا بتوانند از قابلیت های تعاملی جَمبورد -که از نسخه خاصی از اندروید ۶.۰ مارشملو استفاده می کند- به طور کامل بهره مند شوند. همچنین هزینه پشتیبانی و مدیریت برای سیستم مذکور سالانه ۶۰۰ دلار است که برای مدت محدودی به قیمت ۳۰۰ دلار محاسبه خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato