سونی دیگر مدل ارزان قیمت از موبایل های پرچمدارش را عرضه نمی کند

سونی دیگر مدل ارزان قیمت از موبایل های پرچمدارش را عرضه نمی کند

سونی دیگر مدل ارزان قیمت از موبایل های پرچمدارش را عرضه نمی کند

موبایل های هوشمند سونی معمولاً آنطور که باید و شاید شناخته شده نیستند، اما تعدادی از آنها در برخی مناطق به شدت مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند. پرچمدار سال گذشته اکسپریا XZ محبوبیت خوبی داشت و مدل پریمیوم آن که قرار است تا چندی دیگر روانه بازار شود هم بسیار نویدبخش به نظر می رسد. اما حالا سونی تصمیم به بازبینی روی فعالیت های خود در زمینه موبایل های هوشمند گرفته و می خواهد برخی از محصولاتش که محبوبیت کمتری داشته و «پریمیوم استاندارد» نامیده می شوند را کنار بگذارد.

«پریمیوم استاندارد» رده ای رایج برای موبایل های امروزی نیست و در جایی میان محصولات میان رده و پرچمدار قرار می گیرد. این دستگاه های هوشمند، کماکان مشخصاتی نزدیک یا مشابه با پرچمداران دارند اما در بدنه ای متفاوت و با قیمتی پایین تر به دست مشتریان می رسند.

موبایل های «پریمیوم استاندارد» سونی در میان محصولات میان رده و پرچمدار قرار می گیرند

موبایل های اکسپریا اکس و اکس کامپکت، از بهترین مثال ها برای چنین محصولاتی هستند. اکسپریا اکس از مشخصات ضعیف تری در بدنه ای مشابه با پرچمدار بهره می برد و مدل کامپکت، همان مشخصات پرچمدار را در بدنه ای کوچکتر جای داده است. از این پس، محصولاتی مشابه اکسپریا اکس و اکس کامپکت دیگر توسط سونی تولید و عرضه نمی شوند؛ هرچند که کمپانی ژاپنی به عرضه پرچمدارانش، مانند اکسپریا XZ پریمیوم که طی کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ معرفی شد ادامه خواهد داد.

برای شفاف سازی باید اشاره کرد که این خبر به معنای عدم عرضه موبایل های میان رده از سوی سونی نیست. دیوایس هایی مانند اکسپریا XA1 و XA1 Ultra که آنها هم طی کنگره جهانی موبایل در معرض دید عموم قرار گرفتند، همچنان به بازار خواهند آمد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل