سونی کتابخوان 13 اینچی خود را به نمایشگر و رابط کاربری جدید مجهز کرد

سونی کتابخوان 13 اینچی خود را به نمایشگر و رابط کاربری جدید مجهز کرد

شرکت سونی به تازگی کتابخوان دیجیتال ۱۳ اینچی خود را به روز رسانی کرده و مدل تازه ای از آن را، با نمایشگر و رابط کاربری جدید معرفی نموده است.

علی رغم افزایش کیفیت تصویر، عمر باتری در محصول جدید کاهش نیافته است

مدل DPT-RP1 (تصویر سمت چپ) که جایگزین مدل DPTS1 (تصویر سمت راست) خواهد شد، با رزولوشن ۱۶۵۰ در ۲۲۰۰، ارتقاء قابل توجهی نسبت به مدل قبلی با کیفیت تصویر ۱۲۰۰ در ۱۶۰۰ به خود دیده است. نمایشگر جدید با تراکم تصویر ۲۰۶DPI، از تکنولوژی «Mobius» (صفحه TFT انعطاف پذیر) بهره برده و خواندن متون مختلف را راحت تر می کند. البته افزایش کیفیت تصویر تاثیر چندانی در مصرف باتری دستگاه نداشته و مانند بسیاری از نمایشگرهای کاغذ دیجیتال، می توان عمر یک الی دو هفته ای را از آن انتظار داشت.

از نقطه نظر طراحی، محصول جدید وزنی مشابه با مدل قبلی دارد اما چیدمان آن دچار تغییر شده و حاشیه ها نیز باریک تر شده اند. RP1 ظاهر مینیمال تری به خود گرفته که البته به قیمت حذف جایگاه قلم به دست آمده و کاربران باید به فکر مکان جدیدی برای نگهداری از استایلوس خود باشند.

دستگاه مذکور با قیمت نه چندان ارزان ۷۰۰ دلاری به بازار عرضه خواهد شد که با توجه به حضور محصولاتی مانند سری سرفس مایکروسافت و کتابخوان دیجیتال «reMarkable» در این بازه قیمتی، شرکت سونی رقابت سختی را پیش رو خواهد داشت.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato