اولین ماژول Essential Phone: دوربینی که ویدیوهای 360 درجه ای ثبت می کند

اولین ماژول Essential Phone: دوربینی که ویدیوهای 360 درجه ای ثبت می کند

اولین ماژول Essential Phone: دوربینی که ویدیوهای 360 درجه ای ثبت می کند

اندی روبین، مغز متفکر پشت سیستم عامل اندروید، بالاخره امروز از موبایل Essential رونمایی کرد. یکی از مهم ترین جنبه های این دستگاه اندرویدی جدید، سیستم ماژولاری است که برای تجهیزات جانبی اضافه مورد استفاده قرار می گیرد. نخستین ماژولی که برای این موبایل در نظر گرفته شده، دوربینی کوچک و ۳۶۰ درجه ای است که به بخش پشتی دستگاه متصل می گردد. این دوربین، کمتر از ۳۵ گرم وزن دارد و و از دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با لنز Fisheye برای ضبط ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه بهره می برد.

این دوربین به چهار میکروفون هم تجهیز شده تا صدای پیرامون را به خوبی ضبط کند. کمپانی اسنشال حساب زیادی روی این دوربین باز کرده و آن را وجه تمایز بسیار مهمی نسبت به دیگر موبایل های اندرویدی بازار می داند. Xiaoyu Miao، مدیر واحد لنزها و تصویربرداری اسنشال معتقد است که تصویربرداری ۳۶۰ درجه ای «همه چیز را تغییر می دهد».

وی در بلاگ پست اخیر خود عقیده دارد که صنعت تکنولوژی هنوز با مشکلات بزرگی در زمینه دوربین های ۳۶۰ درجه ای مواجه است. Miao می گوید که دوربین های فعلی بسیار بدقیافه و گران قیمت هستند و تجربه کاربری آنها در ثبت تصاویر و آپلودشان به شبکه های اجتماعی عذاب آور است.

در نهایت گفتنی است که دوربین اسنشال، در صورت خرید به همراه موبایل این کمپانی ۵۰ دلار هزینه روی دستتان می گذارد؛ اما در صورتی که به دنبال تهیه جداگانه آن باشید، باید مبلغ ۲۰۰ دلار را بپردازید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل