برنامه کنفرانس ها و نمایشگاه E3 2017 به چه صورت است؟

برنامه کنفرانس ها و نمایشگاه E3 2017 به چه صورت است؟

Array محسن وفانژاد جمعه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

هفته آینده، کنفرانس های E3 2017 آغاز می شوند و تا آخر هفته نیز شاهد انتشار موج اخبار و اطلاعات از سوی توسعه دهندگان و ناشران بزرگ و کوچک از سراسر جهان هستیم.

برخلاف سال های گذشته، کنفرانس های مطبوعاتی E3 امسال آنقدرها هم متمرکز و پشت سر هم نیستند و می توان در چند شب متوالی اخبار را دنبال کرد. کنفرانس ها با رویداد EA Play که البته به طور مستقیم بخشی از E3 نیست آغاز می شود و تا سه شنبه شب ادامه می یابد.

در این میان، بامداد روز دوشنبه مایکروسافت از کنسول جدید خود پرده بر خواهد داشت و صبح همان روز هم بتسدا کنفرانسی ویژه برگزار خواهد کرد و احتمالا در آن دو-سه بازی بزرگ معرفی شود.

یک شب بعد، یوبیسافت فرصت این را پیدا می کند تا Assassin's Creed بعدی را به دنیا نشان دهد و امیدواریم که یوبیسافت بالاخره این سری بازی محبوب را به دوران اوج خود بازگرداند.

صبح روز سه شنبه، سونی باید پاسخی قانع کننده در برابر نمایش کنسول جدید (یا به بیانی دیگر قدرتمندترین کنسول تاریخ) داشته باشد و نشان دهد که خرید پلی استیشن ۴ در برابر اسکورپیو تصمیمی منطقی است.

تقابل کلامی و نمایشی سونی و مایکروسافت در این E3 نیز می تواند بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز باشد. مایکروسافت همین حالا هم با داشتن یک کنسول قوی در کنفرانس خود، برگ برنده را در اختیار دارد و اگر سونی سورپرایز خاصی تدارک ندیده باشد، توجه همگانی به سوی مایکروسافت و اسکورپیو خواهد رفت.

در هر صورت، آنچه در ادامه می بینید، برنامه و زمان بندی دقیق کنفرانس ها به وقت تهران است. اگر شما هم مثل ما قرار است هفته آینده نخوابید، این صفحه را بوکمارک کنید.

شنبه ۲۰ خرداد

  • الکترونیک آرتز - ساعت ۲۳:۳۰

دوشنبه ۲۲ خرداد

  • مایکروسافت - ساعت ۰۱:۳۰
  • بتسدا - ساعت ۰۶:۳۰
  • پی سی گیمینگ - ساعت ۲۱:۳۰

سه شنبه ۲۳ خرداد

  • یوبیسافت - ساعت ۰۰:۳۰
  • سونی - ساعت ۰۵:۳۰
  • نینتندو - ساعت ۲۰:۳۰

بازه زمانی نمایشگاه

  • گشایش درب نمایشگاه - سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۲۳:۳۰
  • آخرین روز نمایشگاه - پنج شنبه ۲۵ خرداد از ساعت ۲۳:۳۰ تا جمعه ۲۶ خرداد ساعت ۰۴:۳۰ بامداد

دیجیاتو همانند سال های گذشته به طور کامل، پوششی اختصاصی از رویداد E3 طی هفته آینده خواهد داشت و اخبار مفصل در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اخبار کنفرانس ها و نمایشگاه امسال را از طریق تگ «E3 2017» در دیجیاتو دنبال کنید.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato