تصاویر منتسب به گلکسی نوت 8 از اسپیکرهای دوگانه استریو حکایت دارند

تصاویر منتسب به گلکسی نوت 8 از اسپیکرهای دوگانه استریو حکایت دارند

امروز در ادامه اخبار و شایعات دنباله دار گلکسی نوت ۸ شاهد تصاویر شماتیکی هستیم که نکات جدیدی را در مورد فبلت پرچمدار این کمپانی کره ای به همراه دارند.

همان طور که انتظار داریم، در این تصاویر هم گلکسی نوت ۸ به ماژول دوگانه دوربین با چیدمان عمودی در پنل پشتی مجهز شده، با این تفاوت که این بار دو واحد فلاش دوگانه LED دورنگ در دو سمت آنها جای گرفته اند.

در فضای زیر ماژول دوربین، شاهد تعبیه حسگر اثر انگشت هستیم. در حالی که انتظار می رفت غول تکنولوژی کره جنوبی بتواند حسگر اثر انگشت را با نمایشگر دستگاه یکپارچه کرده و از دست این قطعه مزاحم در پنل پشتی خلاص گردد، اما ظاهراً نتوانسته بر مشکلات فنی فائق آید و بنابراین باز هم شاهد حضور این سنسور در پشت موبایل خواهیم بود.

طبق تصاویر موجود، گلکسی نوت ۸ نیز همانند پرچمداران کنونی این کمپانی به دکمه اختصاصی برای فراخوانی دستیار هوشمند بیکسبی مجهز می شود و دکمه های پاور و ولوم نیز به صورت جداگانه در سمت دیگر دستگاه قرار گرفته اند. از طرفی در هر دو لبه بالا و پایین دستگاه شاهد حضور روزنه های اسپیکر هستیم که صدای استریوی فراگیر را برای کاربر به ارمغان می آورند.

از جمله جزئیات دیگر در این تصاویر می توان به حضور درگاه USB-C، جک ۳.۵ میلیمتری هدفون و جایگاه مخصوص قلم S Pen در لبه پایینی اشاره کرد. با این حال هیچکدام از موارد فوق تأیید نشده و بنابراین فعلاً باید آنها را در حد شایعه به حساب آورد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato