خیز شیائومی برای فروش 80 میلیون موبایل تا پایان سال جاری میلادی

خیز شیائومی برای فروش 80 میلیون موبایل تا پایان سال جاری میلادی

کمپانی چینی شیائومی در سه ماهه نخست امسال موفق شد ۱۳ میلیون دستگاه موبایل را در سراسر جهان به فروش برساند که بر اساس نظر تحلیلگران، این رقم در سه ماهه دوم به بیش از ۲۰ میلیون واحد خواهد رسید.

با اینکه معرفی و عرضه پرچمدار «Mi 6» و محبوبیت بالای آن در کشور چین نقش بسیار مهمی در افزایش فروش شیائومی داشته، عامل مؤثر دیگر در موفقیت شرکت مذکور، فروش فوق العاده میان رده های سری «Redmi» در هندوستان بوده است.

شیائومی با معرفی محصولات جدید تا پایان سال ۲۰۱۷، نزدیک به ۸۰ میلیون موبایل خواهد فروخت

بنا به پیش بینی تحلیلگران، فروش سه ماهه دوم شیائومی چیزی در حدود ۲۳ میلیون دستگاه و در سه ماهه سوم نیز نزدیک به ۲۸ میلیون دستگاه خواهد بود که با در نظر داشتن آمار سه ماهه نخست، پیشرفت قابل توجهی را نشان می دهد. با توجه به این روند و همچنین شایعات قبلی پیرامون معرفی محصولات جدید از سوی شیائومی، احتمال دستیابی به فروش سالانه ۸۰ میلیون واحدی برای شیائومی چندان دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس اخباری که تا کنون منتشر شده، کمپانی چینی تصمیم دارد در سال جاری از میان رده «Redmi Pro 2» رونمایی کند که طبق شایعات، ارزان ترین تلفن بازار با نمایشگر تمام صفحه (مانند گلکسی اس ۸) خواهد بود.

همچنین مدل های «Mi Note 3» و «Mi MIX 2» نیز از جمله مورد انتظارترین محصولات شیائومی هستند که امکان عرضه آنها در سال جاری وجود داشته، و احتمالاً موبایل های اقتصادی «Redmi 5» و «Redmi Note » نیز برای بازار چین معرفی خواهند شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato