ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

استفاده از اتومبیل های خودران برای جا به جایی دانشجویان دانشگاه میشیگان

دانشگاه میشیگان یکی از اصلی ترین بازیگران تحقیقات در حوزه اتومبیل های خودران بوده و به نظر می رسد که وقت آن رسیده تا دانشجویان این دانشگاه از اتومبیل های خودران برای جا به جایی ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰

دانشگاه میشیگان یکی از اصلی ترین بازیگران تحقیقات در حوزه اتومبیل های خودران بوده و به نظر می رسد که وقت آن رسیده تا دانشجویان این دانشگاه از اتومبیل های خودران برای جا به جایی استفاده کنند.

Mcity، همکار عمومی-خصوصی این دانشگاه، اخیراً سرویسی راه اندازی کرده و به دانشجویان اجازه می دهد در دو اتومبیل با ظرفیت 15 نفر، میان مجتمع تحقیقاتی شمالی و مرکز مهندسی Lurie جا به جا شوند. این پروژه سبب می شود تا دانشجویان مسافت 3.2 کیلومتری میان این دو مجتمع را با سهولت و سرعت بیشتری بپیمایند اما در عین حال، برای اهداف تحقیقاتی هم کاربرد دارد.

تیم Mcity از نزدیک چگونگی تعامل و واکنش های مسافرین این اتومبیل های خودران را بررسی خواهند کرد؛ چه این افراد سوار اتومبیل شده باشند و چه نشده باشند. دوربین های خارجی به مردم نشان می دهد که مردم چگونه در کنار این اتومبیل ها رفتار می کنند. در نهایت این تحقیقات می تواند به ساخت الگویی مشخص برای اتومبیل ها و فراهم آوردن سفری امن تر و کاربردی تر با وسائط نقلیه خودران منجر شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • reZa
    reZa | ۱ تیر ۱۳۹۶

    این کار تاثیر خاصی روی دانشجو ها برای ابتکار میزاره به امید همچین کارهایی در ایران

مطالب پیشنهادی