انتشار اطلاعات بیشتر از گوگل پیکسل 2؛ نمایشگر همیشه روشن و قاب فشارپذیر

انتشار اطلاعات بیشتر از گوگل پیکسل 2؛ نمایشگر همیشه روشن و قاب فشارپذیر

به نظر می رسد که بعد از افشای نخستین رندرها از طراحی موبایل پیکسل اکس ال ۲، دیگر باید منتظر انتشار گزارش ها و شایعات پی در پی درباره خانواده اسمارت فون بعدی گوگل باشیم.

بنابر اطلاعات تازه، نمایشگر AMOLED این موبایل که توسط ال جی ساخته خواهد شد، مثل همتای سامسونگی خود قابلیت همیشه روشن خواهد داشت. در حال حاضر، Ambient Display گوگل پیکسل، تنها زمانی روشن می شود که شما موبایل را به دست بگیرید. اما نمایشگر همیشه روشن، همواره نوعی رابط کاربری مینیمال در مقابل دیدگان قرار می دهد که اطلاعات مهم مانند وضعیت باتری، ساعت و نوتیفیکیشن ها را به نمایش در می آورد.

گفته می شود که گوگل قصد دارد هنگام بیداری دستگاه، گزینه های رنگی بیشتری در اختیار کاربر قرار دهد تا بیش از پیش قادر به شخصی سازی موبایل خود باشند. گفته می شود که حالت «sRGB» در تنظیمات توسعه دهندگان، حالا به منوی تنظیمات معمولی نمایشگر اضافه می شود و باید منتظر گزینه ای تازه به نام «رنگ های درخشان - Vivid Colors» نیز باشیم.

علاوه بر این ها، گفته شده که پیکسل ۲ به قاب فشارپذیر مجهز می شود که می توان از آن برای اجرای دستیار گوگل یا قطع صدای موبایل به هنگام دریافت تماس های صوتی استفاده کرد. در نهایت، دستگاه به صورت پیش فرض از تمی تیره بهره می برد و احتمال دارد از فونت جدیدی بهره مند باشد. هنوز مشخص نیست گوگل چه زمانی از خانواده پرچمداران جدیدش رونمایی می کند، اما حداقل چند ماهی تا آن روز فاصله داریم.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato