کانسپت جدید نوکیا Edge با طراحی ظریف و بدون دکمه [تماشا کنید]

کانال «Concept Creator» با انتشار یک ویدیوی کوتاه در یوتوب، ایده خود از تلفن هوشمند «Nokia Edge» را به نمایش گذاشته است. کانسپت مورد بحث با یک نمایشگر خمیده، عملاً فاقد حاشیه های جانبی بوده، و در بالا و پایین پنل جلویی نیز حاشیه های باریکی دارد.

دوربین ۱۶ مگاپیکسلی نوکیا Edge به پیکسل های ۱.۵ میکرونی مجهز شده است

همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، برند نوکیا در حاشیه پایینی نمایشگر به چشم می خورد و در بخش بالایی نیز، شاهد اسپیکر تماس و دوربین سلفی موبایل هستیم. پنل پشتی اما میزبان دوربین اصلی و تک لنز دستگاه در کنار فلش LED بوده، و می توان برندهای نوکیا و  زایس را به وضوح در زیر آن مشاهده کرد. بر اساس اطلاعات موجود در ویدیو، دوربین مورد بحث با سنسور ۱۶ مگاپیکسلی، از گشودگی دهانه لنز f/1.7 برخوردار بوده و از پیکسل های بزرگ ۱.۵ میکرونی بهره می برد.

البته در ویدیوی موجود صحبتی از جنس بدنه به میان نیامده اما با توجه به ظاهر براق و صیقلی موبایل، احتمالاً پنل پشتی نوکیا Edge نیز از شیشه پوشیده شده است. لازم به ذکر است که طراح مربوطه ۳ رنگ آبی روشن، آبی تیره و مشکی را نیز برای موبایل نوکیا در نظر گرفته است.

در ضمن اگر با دقت به ویدیو نگاه کنید، در یکی از صحنه ها وجود اثر انگشت در قسمت پایینی صفحه نمایش را نیز می بینید که احتمالاً به حضور سنسور یکپارچه با نمایشگر اشاره دارد. آخرین مشخصه مورد اشاره برای نوکیا Edge نیز حضور درگاه USB-C در قسمت زیرین دستگاه بوده که در دو طرف آن، خروجی های اسپیکر (احتمالاً استریو) قرار گرفته اند.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟