ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش رگولاتوری: ثبت 3073 مورد شکایت از اپراتورهای موبایل در سه ماهه اول 96

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان رگولاتوری از بررسی عملکرد اپراتورهای موبایل بر اساس وضعیت رسیدگی و پاسخگویی به شکایات ثبت شده از سوی مشترکین در سامانه 195 خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان ...

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان رگولاتوری از بررسی عملکرد اپراتورهای موبایل بر اساس وضعیت رسیدگی و پاسخگویی به شکایات ثبت شده از سوی مشترکین در سامانه 195 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، فلاح جوشقانی گفت:

به منظور شفاف‌سازی، ارائه خدمات بهتر، ارتقای سطح کیفیت و پشتیبانی خدمات از سوی دارندگان پروانه تلفن همراه و افزایش رضایت مشترکان، تعداد شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵ و وضعیت رسیدگی به آنها از سوی دارندگان پروانه در بازه زمانی سه ماهه اول سال ۹۶ بررسی و ارزیابی شده است.

طبق اظهارات معاون سازمان رگولاتوری، طی سه ماهه نخست سال 1396 تعداد 3073 مورد شکایت از اپراتورهای موبایل در سامانه 195 ثبت شده که از این تعداد، به 2459 مورد رسیدگی شده است. وضعیت اپراتورهای مختلف بر اساس تعداد شکایات و وضعیت پاسخگویی آنها را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

به گفته جوشقانی، در سال جاری اطلاعات و آمار ثبت شکایت در سامانه 195 و وضعیت رسیدگی به آنها توسط تمام اپراتورهای موبایل، اینترنت ثابت و اینترنت همراه، به طور مستمر و شفاف اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی