انتشار تصویر منتسب به پنل جلویی نسخه مشکی گلکسی نوت 8 [به روز رسانی شد]

انتشار تصویر منتسب به پنل جلویی نسخه مشکی گلکسی نوت 8 [به روز رسانی شد]

کمتر از یک ماه به معرفی گلکسی نوت ۸ مانده و تا کنون رندرها و تصاویر زیادی منتسب به فبلت مورد انتظار سامسونگ در اینترنت منتشر شده است. اکثر این تصاویر توسط منابع ناشناس درون صنعت یا ذهن خلاق برخی طراحان صنعتی فراهم شده، اما حالا صحبت از یکی از مشهورترین افشاکنندگان حال حاضر یعنی «ایوان بلس» در میان است.

همان طور که می دانید، تصاویر و اخباری که آقای بلس منتشر می کند تقریباً همیشه صحیح بوده و می توان با اطمینان گفت که محصول مورد بحث پس از معرفی، با آنچه ایوان بلس ارائه کرده بود تفاوتی نخواهد داشت. حال افشاکننده معروف تصویری از پنل جلویی موبایل گلکسی نوت ۸ را در حساب توییتر خود منتشر کرده که در ادامه مشاهده می کنید:

حضور دکمه اختصاصی بیکسبی و نمایشگر Infinity در نوت ۸ قطعی است

در این تصویر بهره گیری از زبان طراحی پرچمداران سری اس ۸ به وضوح قابل رؤیت بوده، و نمایشگر Infinity لبه به لبه سامسونگ با نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ را می توان مشاهده کرد. در کنار طراحی، تنها نکته قابل توجه حضور دکمه اختصاصی بیکسبی است که البته چندان هم دور از انتظار نبود.

لازم به ذکر است که بر اساس تحلیل متخصصین حوزه، انتشار این گونه تصاویر آن هم به دست افراد مشهوری مانند ایوان بلس کاملاً عمدی بوده و کمپانی های بزرگ قصد دارند از این طریق، هیجان کاربران را تا لحظه رونمایی از محصول حفظ کنند.

گفتنی است تاریخ رونمایی از گلکسی نوت ۸ در اخبار مختلف تا حدودی تفاوت دارد، اما اکثر منابع اول شهریور را به عنوان روز رونمایی از فبلت مذکور اعلام کرده اند.

 

به روز رسانی:

ایوان بلس ساعاتی بعد تصویر جدیدی را منتشر کرده که گلکسی نوت ۸ را از زوایای مختلف نمایش می دهد. در این تصویر سنسور اثر انگشت را می بینیم که در کنار ماژول دوربین دوگانه قرار گرفته است:

همچنین شرکت «Ghostek» تولیدکننده لوازم جانبی موبایل نیز رندری را منتشر کرده که طراحی مشابهی را نشان می دهد:

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato