پشتیبانی از افزونه ها به نسخه iOS مترجم مایکروسافت اضافه شد

پشتیبانی از افزونه ها به نسخه iOS مترجم مایکروسافت اضافه شد

بعد از انتظارات فراوان، ساعاتی پیش مایکروسافت آپدیت جدیدی برای نسخه آی دوایس مترجم خود به انتشار رساند و پشتیبانی از «افزونه ها» یا همان Extension را به اپلیکیشن Microsoft Translator افزود. بنابراین حالا می توانید عکس ها و متن های بقیه برنامه های iOS را هم به کمک مترجم مایکروسافت ترجمه کنید.

برای این کار کافیست روی دکمه اشتراک گذاری iOS کلیک کرده و سپس برای انجام عملیات ترجمه، آیکون Translator را فشار دهید. البته پشتیبانی از افزونه ها تنها ویژگی جدید نسخه ۳.۰.۶ مترجم مایکروسافت نیست و جدا از این، قابلیت کاهش سرعت صدای ترجمه هم به آن اضافه شده است.

در صورتی که تلفظ جمله یا کلمه ای را متوجه نشدید، کافیست این ویژگی را فعال کرده و سرعت صدا را کاهش دهید. اضافه کردن یک بخش اضطراری به Phrasebook [مجموعه عبارات آماده] و برطرف کردن باگ ها از دیگر تغییرات مهم نسخه ۳.۰.۶ این اپ به شمار می رود.

دارندگان آی دیوایس ها هم اکنون می توانند ورژن ۳.۰.۶ مترجم مایکروسافت را که فعلا با بازخوردهای مثبتی هم رو به رو شده از طریق فروشگاه اپ استور دانلود کنند. بد نیست بدانید با آخرین بروزرسانی، سرویس Microsoft Translator حالا از ۶۰ زبان مختلف دنیا برای ترجمه پشتیبانی می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato