رفع مشکلات فنی و ارتقای قابلیت های امنیتی با انتشار نسخه 61 گوگل کروم

تیم گوگل کروم ساعاتی پیش از ارائه آپدیتی برای این مرورگر خبر داده که می تواند قابلیت های امنیتی آن را بیش از پیش تقویت کند. این به روز رسانی قرار است که طی روزها و هفته های آینده در اختیار کلیه صاحبان دیوایس های مبتنی بر ویندوز، مک و لینوکس قرار بگیرد.

از آنجا که به روز رسانی مذکور یک به روز رسانی امنیتی است، توصیه شده که کاربران هر چه سریع تر نسبت به دریافت آن اقدام لازم را به عمل بیاورند. برای به روز رسانی مرورگر به طور دستی کافیست آدرس chrome://help را در نوار آدرس وارد کنید تا فرآیند دریافت نسخه جدید از سرورهای گوگل به طور خودکار آغاز شود.

این به روز رسانی اگر چه در اصل برای ارتقای امنیت مرورگر بوده، اما یک سری تغییرات کوچک ظاهری را هم به همراه داشته است. با دریافت نسخه 61 متوجه می شوید که جای صفحه help نسبت به نسخه های قدیمی تغییر کرده و به آدرس chrome://settings/help منتقل شده است.

Mobit

اما به جز این موضوع، دیگر تغییرات بیلد 61.0.3163.79 گوگل کروم همگی ارتقاء و بهینه سازی های فنی و امنیتی هستند. برای مشاهده این که مرورگر گوگل کروم از نسخه 60 تا 61 چه تغییراتی به خود دیده، می توانید به صفحه پروژه کرومیوم برای توسعه دهندگان مراجعه نمایید.

Mobit

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟