به بهانه یک سالگی پلتفرم گیمینگ تلگرام؛ با بهترین بازی های این اپ آشنا شوید

چند روز دیگر تلگرام یک سالگی پلتفرم گیمینگ خود را جشن می گیرد. بخشی که توانست پای این اپلیکیشن را از یک سرویس پیام رسان فراتر ببرد. گزارشات نشان می دهند که از ابتدای راه اندازی این پلتفرم، نزدیک به 60 بازی برای آن عرضه شده که در این بین، عناوین ربات Gamee با اختلاف توانسته اند گوی رقابت را از بقیه بربایند.

حالا و به بهانه یک سالگی پلتفرم گیمینگ تلگرام، تصمیم گرفتیم نگاهی به بهترین بازی های بخش سرگرمی این اپ انداخته و آن ها را معرفی نماییم. بنابراین اگر می خواهید دوستان تان را به رکورد شکنی دعوت کرده و ضمن گفت و گو، بازی های گوناگونی هم تجربه کنید پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

Basketball Bunny

سال گذشته فرانسوی ها با Ketchapp Basketball [معرفی دیجیاتو] یکی از لذت بخش ترین تجربه های ممکن را روی تلفن های هوشمند آوردند و Basketball Bunny با الهام از همین ساخته استودیوی Ketchapp توانسته بازیکن ها را حالا در تلگرام سرگرم کند. در اینجا شما چندین توپ داده شده و باید در زمانی معین تعدادی که می توانید را [با کشیدن انگشت] در سبد بیاندازید. نکته جالب اینجاست که همانند Ketchapp Basketball، بعد از چند پرتاب سبد خودش حرکت کرده و همین چالش داینامیک باعث شده تا رکورد زدن در Basketball Bunny لذت بخش باشد.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Meteoric Plus

Meteoric Plus به نوعی همان 2048 است، با این تفاوت که تعداد خانه ها افزایش یافته و توسعه دهنده با افزودن بعضی المان ها توانسته جذابیت عنوانش را افزایش دهد. در اینجا با اجرام آسمانی کوچکی سر و کار دارید که باید با فرستادن آن هایی که مشابه هم هستند، سیاراتی به وجود بیاورید. اما این پایان راه نبوده و در ادامه مجبورید سیاره های مشابه را با یکدیگر ترکیب کنید تا در نهایت خورشیدهایی در صفحه ظاهر شود. اگر هم دو خورشید تا را با یکدیگر ادغام نمایید، آن ها منفجر شده و اجسام نزدیک خود را از بین می برند.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Space Traveler

Space Traveler از آن دسته عناوینی بود که از همان ابتدا توانست محبوبیت زیادی به دست بیاورید. آن هم به یک علت، با عنوانی نسبتا سخت مواجه هستید که خیلی خوب امتیاز می دهد. بنابراین چون مخاطب میبیند که رکوردشکنی ظاهرا دشوار نیست به تجربش اش ادامه می دهد. در Space Traveler به فضا می روید. جایی که وسیله شخصیت داستان پیرامون سیارات چرخیده و با کلیک روی دکمه مشخص شده، او به سمت جلو پرتاب می شود. اگر وسیله وی به سیاره نرسیده و رد بشود خواهید باخت.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

3 = 1+2

دقت خود را به رخ دوستان تان بکشید؛ برای آنکه بدانید چه قدر آمادگی ذهنی دارید، مسئله های ساده ریاضی بهترین نمونه هستند و 3 = 2 + 1 آمده تا با چاشنی «رقابت» همین مسئولیت را با حال و هوایی متفاوت به عهده بگیرد. مشابه بازی Math Battle که خودش هم یکی از عناوین محبوب پلتفرم گیمینگ تلگرام به حساب می آید، مسئله های 3 = 2 + 1 خیلی آسان بوده [حتی ساده تر] و شما در زمانی کوتاه باید به سوالات ریاضی جواب بدهید. تا جایی که درست پاسخ را انتخاب کنید بازی ادامه می یابد.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Aerial Dogfight

بازی های تلگرام عموما عناوینی ساده بوده و Aerial Dogfight هم از این قاعده مستثنی نیست. ولی به علت پرداخت جالب به همین سادگی ها بازی را می توانیم از جذاب ترین های تلگرام بنامیم. در اینجا به بازیکن ها هواپیمایی داده شده و با کلیک روی یکی از دکمه ها، جهت حرکت وسیله را می توانید به سمت با بالا یا پایین عوض کنید. اما برای چه؟ در محیط دشمنانی وجود داشته و اگر با چرخش های مناسب به پشت آن ها بروید می توانید این وسیله ها را نابود نمایید. البته مراقب باشید همین اتفاق [آمدن هواپیماها به عقب وسیله تان] برای شما نیافتد که تیرباران می شوید.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Hexonix

Hexonix را می توانیم روایتی متفاوت از تتریس بنامیم. همانند این عنوان محبوب قدیمی، با Hexonix هم تنها یک وظیفه دارید؛ اشکال را به گونه ای کنار یکدیگر بچینید تا ردیف ها پر شده و امتیاز به دست بیاورید. گیم پلی بازی بدین صورت است که در هر بخش، سه جسم با شکل های متفاوت به بازیکن ها داده می شود. اکنون باید آن ها را در محیط چیده و با بخش های بعدی همین روند را تکرار کند. نکته اینجاست اگر یکی از ردیف ها یا ستون ها پر گردد، نه تنها امتیاز به دست می آورید بلکه تمام اجسام آن قسمت غیب خواهند شد.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

SKODA Hockey

همانند Basketball Bunny، محوریت SKODA Hockey پیرامون «پرتاب» می چرخد اما حالا توپ بسکتبال جایش را به هاکی داده است. SKODA Hockey بازیکن ها را به زمین مسابقه هاکی فرستاده و هفت پرتاب به آن ها می دهد. اگر گل کنید امتیازی برای تان ثبت می شود و از آن طرف به عنوان جایزه چند توپ به توپ هایی که دارید اضافه خواهد شد. اما بخش جذاب بازی، وجود چالش های فراوان هنگام پرتاب است؛ در ابتدا تنها دروازه بان وجود داشته و بعدها دفاع هایی هم به میدان مسابقه می آیند.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Moto FX

Hill Climb Racing [معرفی دیجیاتو] را بازی کرده اید؟ Moto FX ورژن موتوسواری همین بازی است. همچنان فیزیک مهمترین بخش بوده و اگر نتوانید تعادل خود را حفظ کند، خواهید باخت. در واقع باید به گونه ای دکمه های سرعت، ترمز و جهت ها را فشار دهید تا در نهایت پیش از آنکه چپ کنید، بیشترین امتیاز را کسب نمایید. به واسطه وجود حرکت های نمایشی، Moto FX از آن دسته بازی هایی است که خیلی خوب به بازیکن ها امتیاز می دهد و به راحتی می توانید با آن رکوردشکنی کنید.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

Gravity Ninja

زمانی که جاذبه حرف نخست را می زند؛ اگر با 3 = 2 + 1 دقت خود را به چالش می کشید، Gravity Ninja می خواهد سرعت واکنش بازیکن ها را بسنجد. در اینجا نقش نینجایی را دارید که با سرعت فراوان حرکت کرده و در مسیرش سکه هایی را به دست می آورد. اما بخش سخت ماجرا، وجود راه بندهای مختلف است. بنابراین هنگام رسیدن نینجا به آن ها، باید با کلیک روی دکمه پایین صفحه مسیر حرکتش را عوض کنید. اگر خواهان تجربه عنوانی با گیم پلی سریع هستید، Gravity Ninja از بهترین گزینه های لیست به شمار می رود.

برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کرده یا روی این لینک کلیک کنید.

تور کیش

مطالب مرتبط

مویابل در صدر محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازار گیمینگ

بر اساس بررسی‌های سایت گیمینگ اسکن از بازار گیمینگ، مشخص شده که گیمینگ با موبایل بیشترین درآمد را برای توسعه دهندگان دارد. در سال ۲۰۱۸ بازار گیمینگ موبایل حدود ۶۸.۵ میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده بود که ۵۴.۹ میلیارد دلار آن از طریق موبایل‌های هوشمند و ۱۳.۶ میلیارد دلار توسط تبلت‌ها تامین شده بود.تخمین‌ها برای سال‌های... ادامه مطلب

معرفی بهترین بازی‌های اندروید که با بلواستکس روی پی‌سی قابل اجرا هستند

بلواستکس را دیگر همه می‌شناسند. این نرم‌افزار در واقع یکی از محبوب‌ترین امولاتورهای (شبیه‌سازها) اندروید برای پی‌سی و مک است که حدود 400 میلیون کاربر در دنیا دارد. با بلواستکس می‌توانید بسیاری از بازی‌های اندروید را روی کامپیوترتان اجرا کنید و البته این تنها امکانی نیست که این امولاتور محبوب در اختیارتان قرار می‌دهد. با... ادامه مطلب

نبرد نفس‌گیر مهره‌ها؛ معرفی بهترین بازی‌های Auto chess برای موبایل

با اینکه بازی های Auto chess عمر چندانی ندارند، اما به خاطر جذابیت و المان‌های جدیدی که برای دوستداران نبردهای استراتژیک به ارمغان آورده‌اند در همین مدت کوتاه با موفقیت زیادی رو به رو شدند. سبک Auto chess با بازی‌هایی همچون  Dota Auto Chess و Teamfight Tactics روی پی‌سی به مقبولیت زیادی رسید و بعد از ورود به دنیای... ادامه مطلب

سمفونی آرامش؛ معرفی بهترین بازی‌های ریتمیک و موزیکال موبایل [قسمت سوم]

رسیدن به آرامش یکی از بزرگترین آرزوها و امیال انسان است. با وجود تمام اتفاقات روزمره ناگوار و ناخوشایندی که در زندگی تک تکمان می‌افتد، معنا و مفهوم زندگی زمانی دوباره ارزش خود را به دست می‌آورد که بتوانیم روح خودمان را از ورطه تلاطم نجات دهیم. خیلی‌هایمان برای رسیدن به این ساحل امن یک... ادامه مطلب

به رنگ سادگی؛ بهترین بازی‌ های آرکید اندروید و iOS

احتمالا شما هم کمتر کسی را سراغ دارید که بازی‌هایی مثل انگری بردز یا فروت نینجا را روی گوشی‌اش نداشته و آن‌ها را تجربه نکرده باشد. این دسته در رده بازی‌های آرکید (Arcade) قرار می‌گیرند و از آنجایی که در آن‌ها زمان بازی کوتاه، چالش‌های پیوسته و گیم‌پلی ساده مطرح است بنابراین می‌توانند نظر هر فردی... ادامه مطلب

نگاهی به بهترین بازی‌های موبایل در سال ۲۰۱۹

به پایان سال 2019 نزدیک شده‌ایم. با اینکه در حوزه بازی‌های موبایل، ماه‌های ابتدای سال را نسبتا کم هیاهو پشت سر گذاشتیم اما 2019 کمی فرصت لازم داشت تا بازی‌های بزرگ و ارزشمندش را کم کم برای گیمرهای موبایل رو کند. امسال دیگر پابجی موبایل و فورتنایت در کار نبودند تا همه توجه‌ها را به... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟