چرا اپل از نام «Bionic» برای چیپست A11 استفاده کرده است؟

چرا اپل از نام «Bionic» برای چیپست A11 استفاده کرده است؟

چرا اپل از نام «Bionic» برای چیپست A11 استفاده کرده است؟

همان طور که می دانید جدیدترین آیفون های اپل با چیپست قدرتمند «A11 Bionic» معرفی شده اند که تا این لحظه برترین چیپست موجود در بازار موبایل بوده و از لحاظ توان پردازشی با گران قیمت ترین مک بوک ۱۳ اینچی اپل برابری می کند. اما چرا کمپانی ساکن کوپرتینو از اسم «Bionic» برای چیپست جدید خود استفاده کرده است؟

طبق اطلاعات موجود هیچ دلیل خاصی برای انتخاب این اسم وجود ندارد! در واقع شرکت سازنده صرفاً برای راحتی در به خاطر آوردن اسم چیپست از یک نام در کنار کد A11 استفاده کرده که مشابه آن را سال گذشته با چیپست «A10 Fusion» دیدیم.

اپل برای افزایش جذابیت از اسم Bionic استفاده کرده است

اپل درباره انتخاب اسم «Bionic» اظهار کرده نام هایی مانند A8 یا A9 به تنهایی جذابیت خاصی نداشتند و در مقابل چیپست های رقبا چندان جالب به نظر نمی رسیدند؛ به همین خاطر شرکت از مدل A10 اقدام به انتخاب یک اسم خاص برای چیپست های موبایل خود کرده که با خاطر آوردن و اشاره کردن به آنها را راحت تر می کند.

گفتنی است اظهار نظر مورد بحث شبهات قبلی پیرامون دلایل انتخاب اسم های Fusion و Bionic را درباره اشاره به ویژگی های خاص از بین برده، و از این به بعد باید منتظر نام های جدیدی (بدون توجه به قابلیت ها) برای چیپست های بعدی اپل باشیم.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل