با فلش مموری های جدید اپیسر آشنا شوید

با فلش مموری های جدید اپیسر آشنا شوید

اپیسر از جمله کمپانی های تایوانی فعال در ایران است که طیف گسترده ای از محصولات مرتبط با گروه حافظه را به بازار کشور عرضه می کند.

این کمپانی با در نظر داشتن نیاز بازار و همچنین گرایشات کاربران به صورت مستمر محصولات خود را به روز رسانی می کند و اخیرا نیز دو فلش مموری جدید به نام های AH730 و AH750 را معرفی کرده که در ادامه اطلاعات بیشتری را در رابطه با آنها در اختیارتان قرار می دهیم.

این محصولات از اینترفیس های USB 2.0 و  USB 3.1 Gen1 پشتیبانی می کنند و ضمن برخورداری از بدنه ای باریک، تنها ۴.۵ گرم وزن دارند. بدنه مموری های جدید اپیسر از فلز براق ساخته شده که دارای درب با قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش هستند تا محافظت بهتری از اطلاعات ارزشمند شما به عمل بیاید. منفذ کوچکی هم روی این محصولات تعبیه شده که به شما اجازه میدهد آنها را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.

دیگر قابلیت های این دو فلش مموری:

  • امکان برقراری ارتباط مستقیم با موبایل: در مواردی که تلفن همراه یا تبلت شما ظرفیت کافی برای ذخیره سازی اطلاعات را نداشته باشد می توانید فیلم یا هرمحتوای دیگری که مدنظرتان هست را روی این مموری ها ذخیره کرده و بعد از اتصالشان به ابزار موبایل خود آن را مستقیما از روی فلش پخش کنید.
  • چرخش ۳۶۰ درجه درب: درب فلزی این دو محصول به بدنه آنها متصل شده و بدون جدا شدن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد.
  • سازگاری با انواع نرم افزار ها: این دو محصول در حافظه های ۸ ،۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی ارائه شده که با دستگاه های اندرویدی پشتیبان از استاندارد OTG می سازگار است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato